Sunday, September 16, 2018

Trennipäevik 10.09.16.09.2018


37.nädal
Väga heitliku ilmaga nädal. Ühel hetkel paistis päike, siis tuli vihma ja puhus tuul. Esmaspäeval sain tööle minnes läbimärjaks, kuigi kodust sõitma hakates ei sadanud ja tööl ka ei sadanud, vahepeal aga voolas vesi ojadena. Laenasin välja teise tõukeratta, nii on mul kodus nüüd ainult üks race max. Täna oli Tartu Rattamaraton, sinna ma ei läinud. Oktoobris toimub Terve Tartu Sõprade Sõit, ma ei tea veel, kas ma sinna lähen.
Täna läks kell garantiisse.

Esmaspäev - tõuksiga tööle 5km (ma tilkusin sellest vihmaveest... duširuumi tegime puhuriga sauna ja kuivatasin seal oma riideid :D). Pärast tööd jalutasin tempokalt Tammele (4km), kus toimus trepitrenn 63min. Suurem osa harjutusi siis treppidel, päris mõnus oli. Arvasin, et jalad jäävad rohkem haigeks, aga tegelt jäid lõpuks käed, sest ka need said koormust. 
Sammud: 13 927

Teisipäev - transport tõuksiga tööle 10km. Muidu pukus.
Sammud: 4249

Kolmapäev -  jõusaalis 55min ülakeha ja kõht. Pigem sissejuhatav trenn, sest enne olin teinud masinatega. Olin tubli. 
Sammud: 8486

Neljapäev - tegelikult tahtsin minna verd andma, aga ei saanud. Kodus oli tegemist, natukene kõndisin jala. Ja õhtul tegin väikese sörgi, et oleks end veidi liigutanud - 3km
Sammud: 11 654

Reede - ilm tundus ok, et tõuksiga tööle minna. Vahepeal tuli korduvalt vihma, aga lõpuks sain üsna kuivalt ka koju - tõuks 10km. Eelmisel õhtul olin endale lõpuks jõusaalikavad paika pannud. Treener pole jõudnud veel üle vaadata, aga hakkasin kuskilt otsast peale. Trenni lõpuks sain juba aru, et mõni asi tuleb ümbr teha, sest jahm. Alustasin ikka kükkidest - eest ja turjal. Noh ja pärast seda olid juba jalad läbi. Kui aus olla, siis eelmine hooaeg ma korralikult kükke tegema ei hakanud, sest mu jalad ei taastunud kuidagi ära ja see pidev lihasvalu oli nii väsitav. Püüan siis nüüd korralikult soojenduse teha, hiljem venitada ja rullitada ja kodus kuputada. Küki ajal olid raskused sellised.. ehm. 30kg ja 35kg :D Noh, vähemalt on arenguruumi. 
Jõusaal kokku 66min. Koju sõites olid jalad nagu makaronid.
Sammud: 8093

Laupäev - puhkus. Olime maal, sest vanaema oli reedel saanud 80 ja tegime talle üllatuse! 
Käisin Äntu Valgejärves ujumas :) Ei tasu autojuhile öelda, et kui ta järve äärde keerab auto, siis ma hüppan vette :D 
Ja õhtul viskas mu kell pildi taskusse. Töötas ja ühel hetkel oli ekraan must. Ühegi nupu vajutamine ei aidanud, laadima ei hakanud.. kui kell väljas, siis ei saa telefoniga ka ühendada. Väga kurb.
Äntu valgejärv. 15.09.2018


Pühapäev - tegus päev, alustasime ehituspoest, siis möllasin mina toas ja mehed õues. Puuduolev voodrilaud sai lõpuks seina. Vahepeal riisusin tammetõrusid. Õhtul niitsin muru. Istutasin toataimed ümber. Viisin kuurist palju taarat ära - mehed ja nende saunaistumised. :) Õhtul tegime veel ise sauna. 
Ja lõpuks jõudsin natueken tõuksida ka - 12km. Kerge sõit. Kaustasin üle hulga aastate vaid Endomondot. Esialgu kanann kõik asjad Garmini rakendusse ümber, eks selgub, mis sellest kellast saab... Õhtul viisime Teliasse, aga ilmselt võib mitu nädalat minna. 
Mu jalad on nagu.. pakud? Selline: iiiiks. Eile oli natukene valus, arvasin, et see on OK, õhtul veel kuputasin. Aga täna... ohjah. Ei meeldi mule trepid, tõusmine.. üldse on hea lihtsalt paigal olla. Loodan, et homme on parem. Järgmine nädal tahaks trennid paika saada. Kui ilm OK, siis homme ka ringtreening. Muidu on mul plaan ülakehapäev, jalapäev ja üldtreening, mis pigem oma keharaskusega. Ja juurde siis muud.

No comments: