Sunday, September 30, 2018

Trennipäevik 24.09.-30.09.2018

39.nädal trenn
Kas möödunud aastal oli ilus sügis? Ma mõetlen, et kui nii piaklt tõuksiga sõitsin, siis pidi olema ilusam... Praegu on nii heitlik. Tööle läksin bussiga ja ka nädalavahetusel pole tõuksiga sõita saanud. Esialgu oli plaanis täna sõbrannale tõuksimist tutvustada, aga ilma tõttu soovis ta selle edasi lükata.

Esmaspäev - hommikul käisin töötervishoiuarstil. Ausalt öeldes ei arva ma nendest visiitidest suurt midagi... sest ma ei tunne, et arst seal minuga tegeleks, rohkem huvitab teda mu töö. Hea on see, et silmad said kontrollitud ja ehk on nägemine tsipake kehvem kui 2a tagasi, aga prille ei vaja. Kliiniline veri võeti ka, hemoglobiin ainult 125. Sõrmeotsa kolesterool määrati ka, oli miskit 3ga (aga ma ei usalda seda sõrmeotsa oma eriti... ja eriti vaid ühte näitu, tuleks määrata kõik). Vererõhk oli madal, EKG korras. Kuulmis sel korral ei kontrollitud.

Igal juhul hommikul kõnisin kiire sammuga arstile ja pärast tööpäeva Tammele trenni - kokku 4,5km. Tammel tegime viimase välistrenni, kasutasime ikka treppe ja olime muidu toredad. Trenn kokku 65min

Teisipäev - pidin oma nädalaplaani ümber tegema ja nii oli õhtul jõusaalipäev- ülakeha, kokku 75min. Randmed tegid veidi liiga. Tunnen end ikka nõrgana... aga ju olengi. Midagi erilist ei meen. 


Kolmapäev - datenight. Käisime kinos Väike Itaalia vaatamas ja pärast seda pitsat söömas.

Neljapäev korralikku trenni taas ei teinud, pärast tööd kiirjustasin linna, et töötoas Millimallikat teha!
Kõndisin 6,5km (linna ja linnast koju).
foto: K.L


Reede - jälle ei saanud jõusaali, tööpäev lõppes linnas seoses supervisioniga ja kõndisin siis sealt koju. 
Kõnd kokku 6,4km.

Laupäev - ärkasin enda kohta tõesti vara - enne kella 9. Natukene uimerdasin ja lugesin raamatut, aga siis läksin trenni, sest jalapäev oli vaja ära teha. 
Mõnus, sest sain tiesti üksi saalis olla. Panin taustas vaikselt Termika mängima ja tegin oma trenni ära. Jalapäevad meeldivad mulle selles suhtes, et siis ma tunnen palju rohkem, et teen trenni, sest higi jookseb. Alustasin soojenduseks ikka mäkke kõnniga.Seejärel tegin oma teise bloki harjutusi kaks ringi ja alles siis läksin kükke tegema. Minu meelest said jälle lhased paremini soojaks ja püüan vast edaspidi ka nii teha. Pärast kükke oli küll väga raske uuesti väljaastaeid kastile teha, aga said tehtud. Lõppu tegin kakõndimist, lisaks venitamine ja natukene rullisin ka.
Jõusaalis jalapäev 85min. 


Pühapäev - ja täna käisin kirikus ja asjatasin kodus. Trenn oli plaanis, aga ilm sättis asjad ümber.
Kõnd 3,75km


Kasutan nüd Forerunner 235 kella, sella mille Kaaslane endale suvel ostis. Temal veel uut kella pole. Eks näis.

Foto: K. L. No comments: