Sunday, September 2, 2018

Trennipäevik 27.08.-02.09.2018

35.nädal
Kurta ei tohiks. Liigutanud end olen, vahepela korralikult lihaseid valutanud, kõndinud rohke kui tööpäevadel... tõuksinud vähem, aga nii see paraku on. 


Esmaspäev - käisin jõusaalis 60min, aga piirdusin masinatega... Enda meelest trenni tegin küll korralikult, kuigi pulssi ei saa ma seal peaaegu kunagi üles. Lisaksin kõndisin kokku 7,3km. 
Sammud: 13 003

Teisipäev - läksin üle kahe kuu ringtreeningusse (65min) (suvel jäi ära pärast Tõrva Ekstreemooksu, kui sainmingi põlvevigastuse). Nii raske oli, et nutt tahts peale tulla. Jah, tea trennid on alati rasked, kui vahe sees, siis eriti... tegime veel paarisharjutusi. Oeh. Lõpuks said randmed liiga paljud koormust ja põlv hakkas tundma andma. Trenn oli muidu hea ja intensiivne, lihtsalt endal tuli kurbus peale.
Enne ringtreeningut tegin soojenduse tõuksiga  12,35km sellist mõõdukat sõitu. Koju läksin otse 3,7km. 
Sammud: 2107 mõh?

Kolmapäev - Kõnd 5km. Ja sörkjooks 5km - vaevaline ja raske. 
Ja jalad olid haiged, tuhar oli haige... eriti aga kerelihased (kõht, küljed). 
Sammud: 17 601

Neljapäev - puhkus. Käisin kursaõel külas. Kõnd 7,9km.
Sammud: 15 214

Reede
 - sörkjooks 5km - oli juba natukene lihtsam. 
Sammud: 12 149

Laupäev - tõukeratas 11,2km; kõnd 4,5km. Ilm oli ilus ja tõuksida oli hea, aga aega oli natukene vähe... aga minek ei ole enam selline nagu oli mõned nädalad tagasi.
Sammud: 10 581

Pühapäev - ideaalis oleks tahtnud pikema tõuksringi teha, aga see ei mahtunud kuidagi päevakavasse... vahepeal mõtlesin, et peaks äris puhkepäev olema ja eks ta üldjoontes oligi. Kodus oli palju toimetamist. Aga õhtul vaataisn, et sammud pole veel täis ja tegin väikese sörkjooksu - 3,25km.
Sammud: 9213

Homme lähen vist ikka sinna killer ringtreeningusse ja siis mõtlen edasi. Kui ilm on OK, siis sel nädalal käin ikka tõuksiga. Vaatasin möödunud aasta aktiivsust ja kisin tõuksiga ka oktoobris tööl. Jõusaali püüan tööl jõuda, aga pühapäeval võiks a le coqis käia, sest varsti saab kaart juba läbi, aga mul vähemalt pooled korrad käimata. Laupäeval on Tallinnas 10km.
Sörkimist pole mu põlv seganud.

No comments: