Thursday, October 25, 2018

251018

Üle väga-väga pika aja võtsi arvutis youtube lahti ja kuulan mingit muusikat. Kunagi olid mul kõik sobivad lood laptopis olemas, aga erievate arvutitega olen nendest failidest ilma jäänud... ja nüüd on kõik ju Internetis olemas, peab vaid üles leidma. Ometi ei mäleta kõiki laule, mis on meeldinud. Mul on kõik kirjutatud cdplaadid ja mp3plaadid alles, aga laptopil puudub võimalus neid mängida... Aga ehk ühel päeval vaata kuidagi üle, mis seal peal on. Ja mida esti vaja ei lähe, siis nendest peaks vabanema. Vähem asju. 
Asjadest rääkides, siis lõpuks võib hakata mõtlema, et saab korraliku suurpuhastuse riietes teha. Eks tasapisi teen seda kogu aeg, aga kui garderoob valmis saab, siis olgu kõik korras. Jõuluks on asjad paigas ja riided seal, kus olema peab. Ja siis saab kõrvaltoas ka lõpuks miskit toimetada. Aga eks sellest garderoobist siis lähemalt, kui see meil käes ja valmis. :) 
Tegin üks päev tarretise magustoitu. Ja täna ka. Tööl on see neljapäeviti magustoiduks olnud ja tundub, et see on üks väheseid magustoite, mis mulle sobib. Piisavalt mahe, seda on piisavalt, see on maitsev... (ja söömas käin siiski harva). Mõtlesin kodus teha, ostsin siis virsikud (suhkrusiirupis hkm) ja marjad võtsin sügavkülmast. Vaatasin retsepte ka ja ei saanud aru, kas suhkrut tuleb lisada või läheb see ise magusaks (totu). Helistasin emale ja siis vennale ja eks vend ütles, et muidugi suhkrut ka. Ma siis natukene panin. Ütleme nii, et virsiku ja marjade osa oli VÄGA hea, aga tarretise osa oli maitsetu. Aga sõin ära. Täna siis proovisin selle valmisseguga, millel mingi maitse. Kui olin selle ära seganud, siis maitsesin ja niiii magus. Okei, kui taheneb, siis olevat OK, aga ma ei riskinud, lisasin vett ja veel 20g želatiini, et tahaneks ka suure koguse puhul ära. Eks hommikul proovin. Aga kuskilt selline isu tuli ja nüüd katseta. Vahukoort ei lisa, töölgi kraapisin selle maha. 
Järgmine nädal vaja atuole talverehvid alla saada. Külm. Kõle. Niiske. Libe. Üks öö lubab juba -8. Eile kütsin, täna kütsin. Tamm on hakanud lehti maha viskama, loodan, et nv on kuiv, et saaks riisuda. Jooksmisega püüan sõbraks saada, aga nende ilmadega läheb see natukene keerulisemaks. Täna jäin bussist maha (ei pääsenud õigeaegselt hoonest minema) ja sain töökaarti ära andes öelda, et palun mulle autovõtmed ka :D Selline VIP. Sain võtmed ja sain autoga koju tulla. Hästi, sest just oli ka üks pakk Rebase Rimi juures ja nüüd saan selle sisu töökaaslasele ära viia. Olin juba mures, kas see pakk ikka jõuab... sest tellisin iHerbist kaks pakki, vahe oli vast üks päev, aga üks postitati mitu päeva hiljem. Ja too, mis hiljem postitati, oli nädalaga mul käes. Ja sellest on juba üle nädala möödas, nägin vaid, et 20.okt oli Tallinna jõudnud ja sel korral läks siis nii. See oli vast viimane tellimus pakiautomaati, sest nüüd läheb külmaks ära. Kusjuures praegu saab iHerbis -15%, kui koode kasutada, oktoobri lõpuni!
Nüüd jooksuriided selga!

No comments: