Thursday, October 18, 2018

PS

- oleks vaid sel nädalal puhkus olnud. see oleks olnud imeilus! soe nagu .. tavaline suveilm?
- naabrid võiks ka kõnnitööd riisuda... ma õhtuti olen seda ikka puhtaks riisunud, täna, kui oli vaja pead tuulutada, siis lõpuks jõudsin ka kaks prügikotti lehti täis toppida. Päris mitu kotti oleks veel saanud... ja siis veel, sest tamm langetab lehti nii aeglaselt.
- kastaneid ja tammetõrusid on meeeeeletult. Nädalavahetusel tahaks aiast need ära saada.
- kas kõik elupuud lähevad välja? mis toimub?
- eile oli meil teine raamatuklubi + õhtusöök Sõbrantsi pool. Nii tore oma tüdrukuid näha. :) Õhtusöökidega lähme edasi, teemaks lihtsad toidud :D ja raamatuklubi järgmine raamat on "Maailma otsas" Kivirähk 
- nädalalõpus saab minna Termikat kuulama! 
sel aastal esinevad nad ERMis ka, aga kui ma piletihindasid nägin... siis kuulan vist kodus hoopis. 
- spaa-puhkuse muutsime ära, sest täpselt sel ajal on ka üks koolitus, minul. Puhkust ma ei muutnud, võtan need päevad lihtsalt tagasi. Ja noh, ühel ajal me lõpuks ikka puhata ei saanud. Aga see on ka üks teema, mis mind väga ärritab. Ole veel heake.
- täna parandasin enda 500m sõudmise aega 3sek. Arenguruumi on, sest sel hooajal olen sõudnud enne täpselt 2x ?
- pean passi ja IDkaarti minema vahetama. Alguses mõtlesin, et lähen kella 9ks sinna... aga siis mõtlesin, et vist tekitab probleeme ja bronnisin aja hoopis tööpäeva lõpuks. Loodan, et dokumendid saavad ruttu valmis, sest ajaliselt lähen üsna napilt.
- mulle väga meeldib 6:40 tööle jõuda ja 15:30 lahkuda, päev on kohe palju parem. 
- käisin endale uut pesu otsimas ja muutusin väga kurvaks. B on kahanenud Aks ja midagi ilusat pole osta... nagu mitte midagi. Netist tellida ei julge, sest pole aimugi, kas sobib ka. Kaaslane ütles muidugi selle peale, et tee siis vähe trenni... noh ta eriit ei arva, et ma üldse trenni peaksin tegema :D a ma olin A-korvi peale nii kurb, et läksin too õhtu veel jooksma ka. Et noh mis teha siis. 
- Draakon toob ikka nii palju rõõmu!
loobusin praegu nende puiduraanulite kasutamisest ja sai ainult kristallid liivakasti. On natukene leplikum, aga ma ikka suunan teda sinna... A sellest ehk kunagi hiljem pikemalt.
- ostsin Jyskist ühe tahvli, sest tahtsin sellise fotode tahvli endale teha :) Üritasin neid sinna kahepoolseteibiga kinnitada, aga kõik ei ole väga hästi kinni. Mis valikuid veel on? Knopka teeks ju augu sisse, ei tahaks nagu õe pulmapilti auku teha :/ 
ja sellega meenus mulle, et tellitud fotod ootavad mind juba mitu päeva photopointis...
- hambaarsti ajad tulid jaanuarisse, hea arst ja pikad järjekorrad :) panin järjest ajad, mina jõuan siis küll hiljem tööle, aga vähemalt on ühekordne sõit. 
- joon täna üle väga pika aja veini. Tundus hea mõte pärats nii kohutavat (töö)päeva. Ja vein on õesti hea. 
Võtan veel selle pooliku klaasi ja raamatu ja lähen naudin ka natukene raamatut. 


2 comments:

Keiti K-L said...

Soovitan Tesa kahepoolseid kleepse:https://www.tesa.com/et-ee/tavatarbija/monteerimine-ja-kinnitamine/removable-adhesive-strip-powerstrips

Works every time!

Sjuteist said...

tänan! Meenub, et küünlakaarte meisterdades, siis juhendaja kiitis ka väga just seda firmat!