Sunday, October 28, 2018

Trennipäevik 22.10.-28.10.2018

43. nädal


Ma ise tahakasin öelda, sel nädalal ma nii hästi ei maganud ja seetõttu olin nädalavahetuseks täiesti läbi. Samas olevat ma kolmel tööpäeva ööl siiski üle 8h maganud ja kahel siis alla 8h. No ma ei tea. Eile magasin ma peaaegu 11h ja täna 11,5h (tänu uuele kellaajale). Ma ei arva, et ma üle magasin, vaid olengi lihtsalt väsinud. Eile hommikul oli voodis selline nõrkus, et kuigi olin 8 ajal üleval olnud, siis ei jõudnud peadki tõsta... Aga kuidas küll täna õhtul uni tuleb?

Esmaspäev - ringtreening jõusaal 65min. Tegin neid harjutusi, mida treener ette andis.

Teisipäev - õhtul jooks 4km. Ilm oli väga halb, vihma sadas, rõske, jahe... aga enda meelest tubli, et sellise ilmaga nina üldse toast välja pistsin.

Kolmapäev - ülakehatreening jõusaalis 65min. Arenguid veel ei näe.. dipid on kohe eriti rasked, randmetugesid polnud kaasas ka.

Neljapäev - õhtul jooks 5km, ilm oli palju parem. Tegelikult olin päeval koju tulles jäänud bussist maha, viisin õhtul siis auto Kaaslasele ja ise jooksin sealt koju.

Reede - jõusaalis jalapäev. Püüan ikka küki tehnikat paremaks saada. Vahepela jäin vist lobisema, sest kui tund täis tiksus, siis ma polnud veel viimase bloki juureski, aga siis hakkas kiire (et jälle bussist maha ei jääks).

Laupäev - puhkus. Oli vaja poes käia, et korra vedasin end kodust välja. Aga koristasin, kütsin, puhkasin, külalised käisid, tegin süüa... nagu laupäev ikka.

Pühapäev - magasin. Käisin sõbranna juures sünnipäeval. Ja siis oli tunne, et pole end üldse liigutanud ja nüüd õhtul tegin ühe jooksutiiru - ikka 5km. Kohati oli päris libe. Jalad jäid kuivaks.
Aga sammudest on ikka 2000 puudu.


Nii kidakeelne täna olengi. :)

see kolmapäevaõhtune taevas

viieline

peitus

No comments: