Wednesday, November 28, 2018

Mul oli puhkus

Nii näitas vähemalt tööajagraafik. Kolm vaba päeva oli mul tõesti. Ja kui ma eelnevalt olin mõelnud, mida peaks puhkuse ajal ära tegema, siis ega ma suurt midagi ei teinud. See kolm päeva... on ainult kolm päeva. Trennid tegin ära nagu olin planeerinud. Lugesin raamatuid, tahtsin küll iga päev ühe lugeda, aga nii palju siiski ei jõudnud, sest vahepeal olid ka teised tegemised ja toimetused. Sellega meenub see, et ma pole viimasel ajal oma raamatute nimekirja just täiendanud (kui 100 raamatut täis, siis teen eraldi postituse, kus on kogu nimekiri ja paar lauset juures iga raamatu kohta). Kaheksa veel ja siis ongi ilus sada täis. Vahepeal olen ka ühte sarja vaadanud - 12 Monkeys, mida sai alustatud ju Vaksali ajal ja siis olnud mul üle 2a pausil. Meil on Netflix ja sealt on seda tõesti väga mugav vaadata, aga seal on vaid kaks hooaega, et edasi pean ikka arvutist vaatama. väga segane sari ikka ja vahepeal oli tunne, et peaksin uuesti algusest alustama (no esimesest hooajast oli ka peaaegu 3a möödas), aga ei hakanud, sest tundub, et see ajatelg on seal ikka väga sassis. Teinepool vaatab aga Luciferi, seda vaatasin omal ajal üks-kaks osa, nüüd olen vahepeal kõrvalt tegevust jälginud, aga kuna kellelegi siin on puhkus, siis varsti on tal kõik osad vaadatud. Puhkuse ajal tahtsin jälle riideid sorteerida, sest varsti-varsti on garderoob kohal. Mõned said sorteeritud, aga kõigeni ei jõudnud. Paraku kõik üleriideid meil sinna ikka ei mahu, kuskile tuleb nagid panna ja rippuma lähevad pigem siis sellised viisakamad riided. Eks näis, kui aeg täis on. Paremaks teeb see olukorra niikuinii. Siis saab kuusepuu ka teise tuppa panna (pisikese), aga ma juba kujutan ette, kuidas Pisike selle peal hüppama hakkab. Vahepeal on sõbrannad ka õhtuti külas käinud, et väikest karvapalli nunnutada, kahjuks see karvapall ei püsi üldse paigal ja nii on teda raske ise ära väsitada. Vahel on nad koos nii nunnud ja siis pead ikka korrale kutsuma, sest kui üks must pallike punasele kogu aeg selga hüppab, siis ühel hetkel hüppab Draakon vastub. Ja siis nad nurruvad ja magavad nii lähestikku ja Pisike läheb Draakoni järgi voodisse magama. Ööd on Pisike siiski esikus, sest ta võib seal tekkide all ära kaduda või teine asi - nad ei pruugi öösel magada, kui ühes ruumis on. Järgmine nädal lähem loomaarstile terve perega, ussirohu andmine läks väga hästi, Draakoniga lihtsamlt. Kiidan kiisusid. Vahepeal oleme ühistukoosoleku teinud ja kes on juhatuses? Eks viie korteri peale pole ka väga palju valikut. Panime erinevaid ideid ja plaane paika, esimene asi, mida teha saame on see, et muudame autode parkimiskoha ära ja hoovi enam ei sõida. Kui nüüd liiga suur talv peale ei tule, siis saame selle ära teha. Kinnistu tõttu on korteriühistu meil kahe maja peale (kokku viis korterit), aga maja asju ajame muidugi eraldi. Eks teatud asjaolusid ole ja näis, kuidas me neid lahendama hakkama, aga uute naabritega on vahva. Nad on ise toredad, nad on tegusad ja neil on kass ja taks! 
Tundub, et Omnivas on pakid liikuma hakanud, olen lausa kaks pakki juba kätte saanud. Aga enda telefoni kaitseklaasi ootan juba üle kahe kuu. Aga ega ma siis rohkekme nda pakke ootagi, pigem venna ja ühe sõbra pakid. Kusjuures lõpuks ometi on Eeden uuetsi korralikult avatud ja enam ei pea sinna kuskilt tagant sisenema! Uudistamas ma käinud ei ole, sest seal on liiga palju rahvast. Aga Omniva on väga õige külje peal ja jääb mul kenasti teele. 
Pst. Vahepeal on toas nii vaikseks jäänud, et oleks aeg otsima minna, kuhu Pisike end magama sättis. Draakon on turvaliselt minu lähedal. Kusjuures täna hommikul magasin ma sisse, mitte nii palju, et tööle hilineda, aga piisavalt, et tunda end rokem puhanuna ja hommikul kiirustada. Ikka selline hommik, kui selga panin ka kleidi ja kontsaga saapad, et bussipeatusesse pidi ikka kiirustama. Magasin sellepärast, et ma ei seadistanud äratust - teen seda muidu igal õhtul uuesti. Täna hommikul ärkas Draakon õigeagselt, ma veel mõtlesin, et miks ta ära läks, oli teine nii kenasti meie vahel. Ja siis mõtlesin, et kuidas see hommik nii kaua kestab, et miks äratus ei helise. Ja mõtlesin lõpuks kella vaadata ja äratusest oli kenatsi 30minutit üle juba läinud.. (magasin vähemalt 8h täis). No comments: