Sunday, November 11, 2018

Trennipäevik 05.11.-11.11.2018

45. nädal
Ei ole midagi öelda. Samas rütmis lähevad need nädalad.

Esmaspäev - trenn 53min. Treenerit ei olnud, enda pea ei töötanud... harjutusi tead, aga need kokku korraliukt terekeha treeninguks panna?! Tegelikult sain täitsa OK-ilt hakkama, aga ikkagi oli selline mõh tunne.

Teisipäev -kuna õhtu oli sõbrannade päralt, siis jäi jooks ära. Kõndisin. 

Kolmapäev - ülakehatreening jõusaalis 65min. Tavapärane. Mõned lihased andsid järgmisel päeval tunda.

Neljapäev - õhtul jooks 5km. Koolituse tõttu jõudsin varem koju ja õhtu tundus kohe pikem ja mõnusam. Jooksu ühendas Eedeni DPD pakirobotiga, kus mind pakk ootas.


Reede  - jõusaalis jalapäev 70min. Soojenduseks trepijooks kumm põlvede juures. Seejärel ikka kastile astumised, sumokükk sangpommiga ja sääred. Kaks ringi. Siis õik kükid ja edasi, kus jäi pooleli. Minu meelest see toimib. Teatud harjutuste puhul märkan ka edasiminekut ja olen rahul, aga teine kord tundus kõik kurb. Hea on see, et parem põlv, mis eelmine reede veider oli, ei andnud endast märku. Vasakus käib endiselt mingi raks läbi. Iseenesest peaks mul olema see vorm käes, et trenni lõppu nt hüpped kastile lisada, aga ajast jääb puudu. Vahel on raske selle kella järgi trennis käik.


Laupäev - puhkus. käisin linnas ja seetõttu kõndisin ka natukene. 

Pühapäev  - kuna võtmed ei olnud, siis päevane plaan jäi ära (5kmkõndi +5km jooksu), aga kui Teinepool õhtul koju jõudis, sisi jätsin tema suppi sööma ja läksin ise jooksma (NB. koju jõudes ütles, et oli vangu vanainimese supp st polnud midagi peale kana närida :D aga tundub, et maitses, sest praegu, tunnike hiljem, võtab suppi juurde).
Plaanis oli küll 5km, aga väljas oli külm ja kõle tuul ja mõtlesin,mis ma mõtlesin, kui 2km täis sai, siis keerasin otsa ringi ja jooksin koju tagasi. Parem 4km kui üldse mitte midagi. 

Istub, vaatab, natukene uriseb...

Siis kui laupäeval linna minnes oli hiir laua all ja koju jõudes laua peal...
See on Draakoni lemmikhiir, mis on tal vist kaks aastat olnud, aga aeg-ajalt on kadunud. Alles hiljuti leidsin selle ühe kapi alt ja küll ta oli rõõmus. Ju siis pani lauale, et oleks kindlas kohas ja natukene peidus...
Homme lähen üle pika aja varem tööle ja saan vast varem koju ka..kui trenn tehtud.

No comments: