Sunday, November 18, 2018

Trennipäevik 12.11.-18.11.2018

46. nädal

Pühapäeva õhtuks nii väsinud. Nii juhtub, kui nädalavahetusel on teistsugune rütm ehk on mitmeid tegemisi. Üliselt jään ju ka reedel kella 10 ajal magama, aga sel korral oli asutusepidu, koju sai kella 1 aeg öösel ja kuna ma viimased tunnid jõin seal väga palju vett, siis see magama jäämine polnud ka nii lihtne... uinusin ehk ajal ja ärkasin äkki kümne paiku?. Tundide mõttes ju OK, aga polnud nii kvaliteetne ja piisav. Ning täna, pühapäeval, oli vaja juba kell 7 ärgata. Ja homme... kuskil enne poolt 6 hommikul.

Esmaspäev - treener tagasi ja tegi korraliku ringtreeningu mulle. Hajrutused olid mõnusad, mõned vanad tuttavad, mõned uued. Trenn kestis tunnike ja järgmisel ja ülejärgmsel päeval olid küljed ikka päris haiged. Polnud ammu TRXiga külgedele harjutusi teinud.

Teisipäev  kavas oli tavaline jooks kuni 5km. Plaan oli hea, aga seleks ajaks, kui ma välja jõudsin oli ilm lihtsalt kohutav, vihma sadas, vett pritses, vähem kui kilomeetriga olid jalad juba märjad ja tossud lirtsusid. Samas ma kiitsin ennast, et üldse välja läksin ja mõtleisn, et 3km on ka liikumine, sest on ju. 
Üldiselt võib lugeda aga puhkuseks.

Kolmapäev - ülakehatreening jõusaalis 70min. Randmed taas kehvad ja dipid jäid välja, kummiga lõuatõmbeid tegin siiski kuskil trenni lõpus (ehk raske). 

Neljapäev - pärast tööpäeva sain linnas sõbrannadega kokku ja seeläbi sai ka veidi jalutatud, aga mul oli kindel plaan koju jõudes ka jooksutiir ära teha. Ja tegin ka. 4km, tagasi 2km oli raskusega, sest olin Omnivast paki saanud ja üsna tülikas oli niimoodi joosta, aga eks sellevõrra sain rohkem koormust. Aga endal mul polnud aega eraldi pakile järgi minna.
Kõndisin ka päris mitu kilomeetrit.

Reede  - puhkus, pidu. Päeval koolitus ja kook.

Laupäev - kui eelmisel päeval jääb jalapäev tegemata, siis tuleb see järgi teha. Natukene pärast kella 11 olin jõusaalis, üksi. Panin vaikeselt muusika ja alustasin. Sel korral trepist ei jooksnud. Tegin sojenduseks erinevaid harjutusi (jackid, põlvetõsted, hüpped jne). Kui kastile astumine tuli, siis mõtlesin, et lisaks võiks ju väljaaste ka taha teha ehk üks liigutus veel harjutusele juurde. Esimese seerja ajal tegin ja see oli sel hetkel ikka väga killer. Kükid olid ok, põlved olid ok, ainult keegi võiks kogu aeg kõrval olla ja asendit vaadata. Trennilõpuks sörkisin lindil ja venitasin. Sellest hoolimata on nüüd, pühapäeva õhtuks, lihased kuidagi väga kanged... oleks vaja kuputada. 
Hiljem käisin saunas. Ja novembri ujumisega sain ka linnukese kirja, see vesi oli niiiii külm.

Pühapäev - autosõidud ja sünnipäev ja õhtuks koju jõudes nii väsinud.
Aga olin piisavalt tubli, et end korra välja vedada. Sellistel päevadel on ka 3km jooksu hea. Väljas onikka väga külm tuul. 

Järgmine nädal plaanid veidi sassis. Tegelikult peaksin justkui puhkama, aga päris nii ei saa... Homme olen terve päeva Narvas koolitusel ehk tuleb üks pikk päev (koolitus algab kell 9 juba ja lõppeb kell 17... ehk see bussisõit). 

No comments: