Sunday, November 25, 2018

Trennipäevik 19.11.-25.11.2018

47. nädal
Selline nädal, kui ei saanud oma plaanidest kinni pidada. Ja äljas on talviseks läinud, mina otsisin juba talvejope välja ja praegu on sellega ka külm. :D 


Esmaspäev - veetsin terve päeva Narvas koolitusel. See tähendab, et ärkasin 05.05, kolmveerand 6 väljusin kodust, et bussile jõuda. Bussis jäin magama, ärkasin Narvas (ei tea, kas kegi oleks mu üles ajanud? :D tegin silmad lahti siis, kui üle poole bussi oli juba tühi). Koolitus oli huvitav ja asjalik. Koju sõites magasin ka (ärkaisn õnneks veidike varem). Selles suhtes, et istusin väga palju. Liikumist oli nii palju, et bussile ja hiljem koju. 

Teisipäev  pidin pärast tööd trenni minema, aga tuju oli täiega null ja läksin hoopis koju. Treener ütles ka suht viimasel hetkel, et ta siiski ei saa... Kodus olid teised tegemised. Kõndisin õnneks veidi. 

Kolmapäev - töövaba päev. Kaaslane kaasa ja jõudsime pärast kella 11 jõusaali, mina tegi oma tavapärase ülakehapäeva, tea vaatas ka erinevaid harjutusi. Minu trenn ikka 60minutit. Niimoodi koosja autoga, päris mõnus.

Neljapäev - pärast hommikukohvi läksin jooksma - 4km tundus täiega OK. Eelnevalt olin maganud 11h ja ilmselt oleks veelgi maganud.

Reede  - läksin hommikul vara jõusaali, ärkasin täitsa vabataahtlikult koos Kaaslasega 05:55, jõime kohvi ja 06:45 alustasin trenniga. Ilmselgelt olin üksi. Algus läks kenasti ja jän rahule, trenni lõpus tabas mingi nõrkus, et vajasin rohkem puhkust ja lõpuks võstin seetõttu üsna kergelt. Ma ei arva, et see nõrkus oli tühja kõhu tõttu, sest õhtusöök oli olnud rikkalik ja vahetult enne trenni ei oleks ma niikuinii süüa saanud, pigem oli see lihtsalt väga varjane ja hommikune asi, jalatrenni ajal läheb ikka pulss kõrgemaks. 
Lisaks tegin linnas tiiru, sain kätte uue passi ja ID-kaardi (kusjuures see kiri, et pass on valmis, tuli mulle juba esmaspäeval ja ID-kaardi kiri kolmapäeval ehk passi tehti ühe tööpäevaga valmis). 
Lisaks käisin massaažis ja manuaalteraapias. Pärast neid oli päris hea olla, selg oli sirgem, pingeid polnuds, elle vaba ja hea oli.
Jalapäev 60min; kõnd 4km. 

Laupäev - puhkus. Natukene liigutasin end ehk käisin linnas. 

Pühapäev - jooks 5km. Minu jaoks on väljas külm ehk siis mul on vale riietus. Probleem just jalgadega, üles on kergem lisakihta seada,, aga kui jooksupükstele teised retuusid alla panen, siis on kuidagi kitsas ja ebamugav joosta, samm pole enam see (juba täna polnud). Ehk kui ma tahan külmemal ajal joosta, siis oelks vaja talvisemaid pükse, aga ma pole kindel, et ma tahan neisse panustada, sest on piisavalt muud, mille peale mõelda. Või peaks välja mõtlema mingi alternatiiv... ee mis? üks variant on jooksmise asemel kõndida, aga siis on ajakulu palju suurem..

Järgmine nädal püüan vana plaani juures püsida. Vaikselt oleks aeg hakata uue treeningplaani peale mõtlema, sest jaanuaris peaks harjutused üle vaatama. Samasolen ma sellega endiselt rahul, see on ikka veel raske... et natukene keeruline. 


No comments: