Sunday, November 4, 2018

Trennipäevik 29.10. - 04.11.2018


44. nädal
Selles suhtes oli hea nädal, et väljas läks uuesti soojaks, kuigi nädala alguses oli selline lõikav tuul.. ja täna õhtul oli taas külm. Aga päevad olid mõnusad.Trennid olid plaanipärased. Natukene tegi muret parem põlv, mis ands endats märku neljapäeva õhtul ja jätkas reedel trenni teises pooles, aga niisama liikudes see valu ei teinud ja tänaseks oli see juba unustatud. Eks näis, mis lood on trennis. 
Keskmine uni on ikka üle 8h, aga eks nädalavahetused viivad seda üles. Eile tegi kell küll vingerpussi ja päeva peale mu unegraafikut ei parandanud. Nimelt ma vahel vaatan hommikuti, kuidas ma kella meelest magasin ja võrdlen seda enda mäluga, üldiselt asjad klapivad ja kui ei klapi kohe, siis päeva peale kell paneb asjad paika ja ikka tundub õige. Laupäeval olin poole 6 ajal üleval ja varsti läks Kaaslane tööle, seejärel magasin mina 3h edasi, aga kell seda omaks ei võtnud. Jättiski mu une alla 8 tunni (tegelikult oli pea 12h).


Esmaspäev - ringtreening 55min, treener andis harjutused, mina tegin. Soojendus oli nii imelik, et tahtsin nendest harjutustest loobuda ja läksin hoopis trepist üles-alla jooksma kumm põlvede juures. Harjutused olid tervele kehale ja mõned lihased andsid sellest ka korralikult tunda.

Teisipäev - oli jooksupäev, aga ilm oli tuule tõttu väga külm ja mul oli vaja kuidagi koju saada... kõndisin hoopis 5km koju ja jooksma ei läinud. 

Kolmapäev - ülakehatreening jõusaalis 65min. See tähendab, et tempo on korralikult peal, et õigeaegselt harjutustega valmis saaksin. Randmed tunduvad paremad ja nii tegin ikka dippe ka ja kummi abiga ka lõuatõmbeid... pikk-pikk tee veel minna. 

Neljapäev - kõndisin veidi üle 2km väga kiirel sammul ja õhtul jooksin 5km. Mõnusal soe oli ja mul oli liiga palju riideid seljas. Pulssi ja tempot ei vaadanud (nagu ikka).Reede - jõusaalis alakehatrenn 70min ehk kükid, väljaasted kastile jne. Ise tunnen, et kükkide puhul on tehnika natukene paremaks läinud. Ja trenn oli väga OK, kuni ühel hetkel hakkas see põlv tund andma ja VA küljele olid juba natukene valulikud. Viimases blokis on mul RDL masinal reie esimesed ja reie tagumised ja siis nokkimini, aga olin kõhuli olles ära teinud, siis istudes sain aru, et see ei lähe mu põlvele kohe üldse ja jätsin need harjutused lihtsalt ära. Lõpetasin kõnniga, venitasin ja rulliga leidisn palju valusaid kohti. Laupäev - puhkus. Toimetasin kodus, riisusin, koristasin. Ja oli vaja jalutada ka - 3,5km. Ärkasin alles pärast 9 ja reedel olin magama jäänud ka kella 9 ajal, lihtsalt kustusin ära. Ja terve päev oli väsinud... kui Karlovasse kõndisin, siis oli vaja trepist üles minna ja see võttis täitsa võhmale. 

Pühapäev - eile sain raamatu "Pärliõde", olin selle järjekorras juba nädalaid olnud ja nüüd tahtsin selle kiiresti läbi lugeda.  Alustasin lugemist hommikukohvi kõrval ja teise kohvi kõrval, jätkasin lõunase kohvi ja õhtu kohviga. Ja raamat sai läbi. Kõik need 536lk. Natukene kurb, et ma lemmiksarja nii kiiresti loen, aga nii väga tahan teada, kuidas asjad edasi lähevad... ja kui veel teada, et on tulemas viis tööpäeva, kui päeval lugeda ei saa, siis jahm..
AGA ma olin nii tubli, et ajasin end raamatu tagant ikkagi ka õue. Kella 12 ajal  käisin tõuksimas, sest ilm oli väga okei, päikest küll polnud, aga oli küllaltki soe ja väga tugevat tuult ka polnud. Ja kel 17.45 olin avastanud, et mul on samme alle 2000, siis panin veel kord spordiriided selga ja tegin 4km jooksusmmu. 
Tõuks 14km 48min; avg 134x'. 
Jooks 4km. 
Kui jooksu lõpus kõrvaltänavas olin, siis oli seal kaks tõukeratturit ja minu meelest aiast tuli veel kolmas, tundus, et läksid trenni tegema. Möödudes ütlesin neile, et oh tõukeratturid, mina olen ka. Vahva. :)No comments: