Sunday, December 16, 2018

Trennipäevik 10.12.-16.12.2018


50. nädal trenn


Esmaspäev - trenn natuke alla 60min. Mäletan, et püüdsin kõikidele lihasgruppidele midagi teha. Tahtsin ka nt kastile hüppeid teha, aga see tegi paremale põlvele valu ja jäi vaid kaks hüpet, edasi ei riskinud teha. 
#treenervõikstagasiolla

Teisipäev  tabelisse võiks kirjutada hoopis stress. Kohe pärats tööpäeva oli meie juures ühistu koosolek, mis oli pikk, närviline, täis vaidlemist. Pärast seda oli täetsi kutu olla.

Kolmapäev - tavaline ülakehatrenn 65min. Kuidagi raskem oli, kui möödunud nädalatel. Tegin vist kehvasti soojendust ka, sest kuskil vasaku õla piirkonnas tekkis mingi valupunkt, millest ma ei saanudki lahti. Mõne päevaga küll leevendus.

Neljapäev - võtsin end kokku ja käisin pärast tööd Eedenis ja raamatukogus, oli korralik bussidega mässamine, sest tahtsin võimalikult kiiresti koju saada. Aga sõitsin näiteks selle nr 9ga, mis Karlovat avastab, lahkusin Kuu peatuses ja tegin kiirkõnni Eedeni postkontorisse, seal läks hästi ja tormasin edasi bussipeatusesse, et linna saada (teadagi peab selleks üle tee minema) ja täpselt tuli sobiv buss ette. Sõitsin Atlantisesse ja käisin raamatukogus ning kõndisin koju. Peaaegu oelks koju ka bussiga saanud... aga ma ei teinud neid kiiremaid samme üheaegselt. Sain koju enne, kui lppes tavapärane tööpäev (ja wow olin süitnud nr 9ga!).
Ehk siis kõnd. 

Reede  - varajane jõusaal 60min - ikka jalad. Põlved endiselt ragisevad, eelkõige kastile astumistel. Vahepeal sain kükkidel raskust suurendada, aga siis jäin mõtlema, et ma tahan ju pikemaid seeriaid teha, et oleks sellist särtsu, et pigem peaks raskus väiksem olema, aga tegema rohkem... onju. Pean arutama asja. 
Sain trenni väga õigeaegselt tehtud ja siis läksin tööle. Õhtul veel sõbrannadega välja, et kõndimist tuli ka. 


hommik


õhtu

Laupäev - kodused toimetused. 

Pühapäev - laisk pühapäev.
kõndisin. õues oli külm. 


hommik.päev.
Uuel nädalal on plaan kolm hommikust trenni. Kuivõrd on tööl jätkuvalt asendamine, siis tööpäevi varem alustada ja lõpetada ei saa, niisiis teen hoopis trennid ära ja jõuan selle võrra varem koju. Homme on siiski õhtune trenn ja seejärle õhtusöök sõpradega sõprade pool (juhuu, ei pea ise süüa tegema). 

No comments: