Sunday, December 23, 2018

Trennipäevik 17.12.-23.12.2018


Tundub, et pühade laiskus on organismi jõudnud. Kuigi trenni sai tehtud, siis tänaseks tundub, et pole midagi teinud. 

Esmaspäev - jõusaalis 50min, püüdsin igale lihasgrupile midagi teha. Selja võttis märjaks küll.

Teisipäev  kõndisin koju 5,5km

Kolmapäev - varahommikune trenn, plaanis oli ülakeha + kõht, aga organism ei olnud sellega nõus. Sain sellest pärast 10 minutit aru ja ei jõudnud ka esimese blokiga lõpuni, jõudud ei olnud, kõht krambitas ja valutas...
Edasi läksin siis wattbike'i peale, mis oli muidu plaanis neljapäeval. Sõitsin seal 30min ja 15km, selline okei tempo. Higistama ajas korralikult.
Õhtul kõndisin ka 2km.

Neljapäev - jätkasin ülakehatrenningut, jõudu oli endiselt vähe, aga sain harjutused tehtud kätele, õlgadele, seljale ja kõhule. Olukord oli ikka palju parem kui möödunud päeval, ilmselt aitas ka valuvaigisti. Trenn oli ikka varahommikul ja edasi läksin tööle.

Reede  - varajane jõusaal 53min. Sel korral polnudki üksi (kahjuks). Tundub, et see nädal võttis ka jalgadest jõu ära, sest kõik oli raske ja väsitav. Lisaks oli mul kolmapäevasest rattast veel üsna korralik lihasvalu.
Tööle kohe ei läinud, sest oli vaja arstile minna, aga oli arvata, et tööl tuleb õppus... sest noh detsembri lõpp ja reede. Ma ei saanud aga riskida sellega, et ei pääse liikuma ja olin siis kodus. Väga õigesti tegin!
Õhtul kõndisin ka 2km. Käisin Omnivast läbi ja sain paki... ja koduteel sain uue smsi uue paki kohta.

Laupäev - kodused toimetused, linnas käik ja läksin pakile järgi. Koju jõudes avastasin, et kardemoni asemel ostsin kaneeli ja läksin uuesti kodulähedal asuvasse poodi ja sain koju ning smsi, et Omnivas on jälle pakk. Plah, ma olin sealt ju hommikul alles tulnud. Lõpuks sõitsin ikka busisga Eedenisse, sain järjekorra numbri ja minu ees oli 27 inimest... üks noormes väsis ootamast ja andis mulle oma numbri, nii pidin kahe inimese võrra vähem ootama. Ja kui ise ära käisin, siis andsin enda numbri edasi. Ja koju pidin jälle kõndima.
Koristasin, sorteerisin, viskasin vanu asju ära (pabreid)... Kütsin tõin rohkem puid varuks, lükkasin lund.
Kas tõesti kõnidisin kokku vaid 4,8km? Nojah, poeskäiguks oli kell väljas. 

Pühapäev - õnneks oli Omniva kinni ja ühtegi smsi ei saanud! (mul on aadressi teisel real telefoninumber ja tänu sellele saan üldiselt smsi paki kohta, sest pakiteade tuleb ju ka postkasti mitu päeva.... ja pakid, millel järgi käin, on harva mulle). 
Käisin uuesti linnas, viisin sõbrale natukene taigent. Toimetasin kodus. Ja õhtul jalutasin Prismasse, et koos Kaaslasega poes käia, ku tema töööpäev lõppeb.
Kõnd 6,5km, aga kohati rohkem matkamine.. Sõpruse sillal polnud keegi jalakäiate osa lahti lükanud... 

Ma ei teagi uue nädala plaane... kas enne reedet üldse jõusaali jõuan?

No comments: