Sunday, December 30, 2018

Trennipäevik 24.12.-30.12.2018

52. nädal
Selline tore nädal, mille kohta arvasin, et plaanid on paigas ja miskit väga valesti ei lähe... läks väheke teisiti. 

Esmaspäev - jõulud. kõndisin kirkusse ja sealt õhtusöögile :) 

Teisipäev - kõige pealt ajas sõbranna kõndima - tegime täpselt 60min tiiru, täitsa matk oli, natukene raske liikuda lume tõttu, korralik tempo, minul riietus liiga paks. 
Ja õhtupoolikul läksime kaaslasega jõusaali trenni, tegin tervele kehale miskit, kokku 55min.

Kolmapäev - pühad jätkusid, et miskiks teha ka, siis jalutasin sõbranna juurde - 5km

Neljapäev - pärast tööd oli kvaliteetaeg sõbrannaga ja hiljem jalutasin poodi, et seal Kaaslsega kohtuda. Jalutasin selleks, et päris nulliring ei tuleks. 
Õhtuks oli oleme kuidagi hõre. 

Reede - ärkasin keset ööd iivelduse peale ja püüdsin võimalikult vaikselt voodis olla, sest oksendamine ei ole mu lemmiktegevus. Kõht oli ka imelik. Ronisin lõpuks voodist välja, kraadisin, sel hetkel palavikku polnud, aga see iiveldus ja nõrkus. Ma ikka mõtlesin, et läheb mööda ja varsti teen juba jalatrenni. No päris nii ei läinud. Sain aru, et jõudu ple üldse, iiveldus ei kao, ütlesin, et ei tule hommikul kuskile ja pikutasin poolistuli voodis. Magada ei saanud, aga kella 7ks oli selge, et tööle ma ei lähe. Tegin vajalikud kõned ja ütlesin, et võtan tervisepäeva välja. 
Oksendamiseni ei jõudnud, aga mingi pahale oli sooles. Tõi ka palaviku. Vahepeal veidi magasin, aga üldiselt olin pikali, midagi teha ei jõudnud, nõrkus, hõre tunne.. oeh. 
Pika peale koristasin natukene tuba ka, see tähendab, et tegin ühe asja ära ja puhkasin... 
Nii palju siis jalapäevast. 

Laupäev - enesetunne oli parem, olin saanud magada ka pea 12h. palavikku polnud, isegi isuke oli natukene tagasi. Võinoh isu oli päris hea, sets kõht oli niiii tühi.
õhtul oli sõpradega istumine. Pidasime oma aastavahetuse juba ära.

Pühapäev - päeval olid teised toimetused, aga õhtuks jõudsin ka trenni. Aga enesetunne oli jälle selline .. hõre. Tegin kerge trenni 48min ja tulin koju.

Kaks kiisut, kaks pesa.

Õlakiisu.

No comments: