Sunday, December 2, 2018

Trennipäevik 26.11.-02.12.2018


48. nädal
Üsna metsa läinud nädal. Plaan oli oma plaanist kinni pidada, aga siis tuli talv, külm tuul, miinuskraadid ja lõpuks lumi. Need aga ei sobinud minu jooksuplaanidega kokku. Sest noh külm ona libe on. Nii jäid sel nädalal kõik jooksud ära ja ma mõtlen, et aeroobseks trenniks pean hakkama vist tõesti jõusaali minema ja seal ratast sõitma või mäkkekõndi tegema, sest lindil jooksmine... nope, pole mulle. See aga tähendab seda, et ma lähen iga päev pärast tööd kohe trenni ja jõuan koju pärast poolt 7 (va, kui sa tööpäeva alustada 06:45). Mõni päev tahaks ju varem koju saada. 


Esmaspäev - ringtreening 50min. Alguses läks aeg väheke kaduma, sest vaatasime jõutõstmise EMi, kus enda tuttav võistles ja tegelikult sai poole silmaga seda terve see aeg jälgitud. Treener näitas harjutused ette ja pidi siis ise ära minema. Mul jäi lõpp natukene tegemata, sest pidin juba bussile kiirustama. Selline natukene "Mõh" trenn oli.

Teisipäev  külm oli, aga kõndisin 5km koju

Kolmapäev - jõusaalis ülakeha 50min, ilmselt jäin seal alguses jutustama, sest muidu oleks ju tunnike täis tulnud... Ja lõpus jäi miskit vist tegemata, sest kell tiksus täis. Aga rinnalt surumisele panin nt 2kg juurde ja ise olin väga rahul. Väikesed edusammud ikka tulevad kuskilt. 

Neljapäev - olid teised tegemised. puhkus.

Reede  - eelmine õhtu vaatasin kalendrisse ja sain aru, et jalapäev tuleb edasi lükata. Leidsin ühe kolleegi, kes minuga Luunjasse võistlema tuli. Olime varakult kohal (enne kella 16) ja pidine üle tunni ootama, et teisi võistlejaid ka tuleks. Naiskonda mul polnud, esialgu sõitsin vaid enda eest ja oi, see on ikka raske. Lõpuks saime ka ühe segavõistkonna kokku. Õnneks ati segavõistkonnas armu ja pidi sõitma vaid 250m.
500m sõtsin 1.48.2.  Natukene kehvem aeg kui oktoobris. Aga no ikka - pool distantsi OK ja siis ei jõua enam üldse. Tiitlit kaitsesin ikka. Pärast sõitu oli nii raske olla, kurk valus, hingetoru valus, nõrkus kehas, jalad valusad... ei teagi, kui kõrgeks pulss läks, sest randmeandur ei jõudnud järgi (ja üldse sõudmisel see eriti õiget pulssi ei anna).
250m aega ei tea, eks sinna läks see vahetus ka sisse ja nalja sai. Võitsime 2sajandikuga, nii et oli väga tasavägine värk. 
Õhtul käisie veel külas, nii et magama sain kella 1 ajal. 

Laupäev - ja selline imelik lugu, et ärkasin juba pool 9. Tuba li jahe ja mõtlesin, e teen tule alla. Öösel polnud esikuust korralikult kinni tõmmanud ja nii olid kiisud suurema osa ööst koos veetnud... ehk vaibad rulli ajanud. Esialgu pidin meestega Lätti minema, et välismaa linnuke kirja saada, aga siis otsustasin hoopis trenni minna, sest polnud kindel, et hiljem jõuaks/viitsiks.
Tegin oma reedese jalapäeva ära - 75min. Alustasin üsna hoogsalt, üksi trennis ei olnud. 
Pärastlõunal sai mind kolm puudu jäänud unetundi kätte ja vajusin magama. Õhtul lugesin ühe raamatu läbi.

Pühapäev - 10h und ja palju parem olla, varahommikul olin üleval, Draakon mässas uksega, tahtis Pisikese seltskonda, niisiis kella viiest olid mõlemad kassid ja mingi hetk magasime kõik neljakesti voodis. Kaaslasel läks uni pool 7 lõplikult ära ja Pisike läks temaga elutuppa. Draakon ronis mulle külje alla ja nii me peaaegu kella 10ni magasimegi. Kui õhtul lükkas Kaaslane lund, siis hommikul oli minu kord... tänavale ma ei jõudnudki, enne sõitis mindi traktror sahaga mööda (wow). 
Aga käisin kirikus ka (kõnd 4km). Nii et puhkepäev, aga sammud peaksid täis tulema. 

Järgmine nädal... ma ei tea, mis ma kolmapäevaga teen. Tahaks kauem magada mitte kella 9 trenni minna, aga eks näis. Reedel vast varajane trenn ja siis mõtlen, mis nende aeroobsete asjadega saab. 


Draakon uurib, mis värk väljas on... tagaots värises :P

Pisike polnud väga rahul selle külma asjaga.

No comments: