Friday, January 11, 2019

11012019

Nüüd jõudsin järgmise sarjaga lõpui ja mõtlen, mis edasi teha. Nimelt The 100 tuleb kuues hooaeg välja aprillis, püüan meeles hoida, et siis vaadata. The Blacklist tuleb Netflixi pühapäevaks, niisiis ma ei hakka seda täna-homme kuskilt Internetist otsima, sest olgem ausad, see Netflix on kümneid kordi mugavam. 
Ja nüüd mõtlen, mida ma veel võiksin vaadata. Talv alles kestab, jaanuaris on veel palju nädalavahetusi, mida üksi kodus veedan. Ma arvan, et Supernaturali jaoks on veel natukene vara. Mingid superkangelaste asju ei taa vaadata (st siis Arrow, The Flash..) Aga samas nt Daredevil mulle täitsa meeldis, samui Jessica Jones ja silma jäi veel (vaatasin vana nimekirja) Blindspot ja Quantico
Aga mis Netflixis olemas on... Ma küsiks soovitusi, aga mul on tunne, et ma isegi ei oska kirjeldada, mis sarjad mulle meeldivad. 

Raamatuid loen ka ikka! Natukene tasasema tempoga. Aga täna sain raamatukogust jälle kaks ja kodus ka mõned olema. 

Esimene kohvipaus kestis 8 päeva. Siis tekkis tunne, et võiks ju tassi juua ja jõingi. Ja õhtuti olen joonud. Hommikud on kohvivabad. Vahepeal tegin õunamahla soojaks, sest ma tahtsin midagi sooja.. aga mitte kohvi, mitte teed, mitte kakaod... vaid õunamahla. Mulle meeldib. Võib.olla poleks kohvi isu tulnudki, kui õunamahla oleks rohkem olnud, aga poemahlad oma suhkruga paraku ei sobi.

Pregu vaevab mind peavalu. Juba mitu tundi. Lootsin, et läheb ära, kui puhkan, kui vett joon.. aga tundub, et pean ikka rohtu võtma, sest olemine läheb raskeks.

Kiisukestega on hästi, tublid ja nunnud. Aga sel nädalal on Pisike selle ööune küll proovile pannud. Arvasin, et äkki läheneb täiskuu, aga ei.. möllab niisama. Kuigi ei saa öelda, et ma ainult tema pärast ärkaksin, ärkan ka muu pärast ja siis ei jää magama. Kõik ööd alates kella 4st. Draakon magab pesas ja Pisike jookseb vahepela mööda voodit ringi. Pisikesega käisime järgmist vaktsiini ka tegemas, ta oli vahepeal 500grammi juurde võtnud (usun, et ühe kuu kohta korralik tulemus), aga süsti ajal oli ta muidugi püsimatu, püüdsin teda enda õlal hoida ja tema püüdis jooksu panna, ei kujuta ette, kuidas seda järgmine kord teha, et ta ikka paigal püsiks. Ja tema liivakastide loost ei saa ma üldse aru. Eks tema käib seal, kus ta tahab, tema ei hooli, kas on liiv, puidugraanulid, kristallid. Draakonile need keskmised ei meeldi, nii et tema liivakastis on ikka kristallid. Pisikese liivakastis puidugraanulid ja ühes teises kastis ka. Ja siis Pisike vahepeal käib ühes kastis ära ja jookseb teise kastis ja sinna teeb kohe junnid. Miks ei tee neid ühte kasti ühe korraga? No ei tea. Ise on rahul ja õnnelik. Vett üritab ikka kraanist juua ja kui vannituppa minna, siis jookseb kaasa ja hüppab kohe ka edasi. Kui arstil käisime, siis uudis ka meie õlgade otsas ja seejärel ronis mulle pähe. Ikka tähtede poole...
Ja Draakonil viskab vahel ikka üle :) ja siis ta uriseb. Ei saa pahaks panna. Järgmisel hetkel on nad aga nii nunnud :)

No comments: