Sunday, January 13, 2019

Trennipäevik 07.01.-13.01.2019

2. nädal
Ega midagi kirjutada polegi. Kohe üldse ei taha õhtuti trenni minna, ainult koju tahaks! Hommikuste trennide vastu pole midagi, kui vaid kuidagi kiiresti sinna maja ette saaks. Nimelt bussiliiklus pole kiita ja hommikused trennid on siiski võimalikud vaid siis, kui Kaaslasel on tööpäev. Ja kuna tal sel kuul on kõik nädalavahetused tööl, siis neid ühiseid tööpäevi meil väga palju ei ole. 
Ma puhkan üsna palju, sest ma olen väsinud. Nädalavahetusel oli ilus ilm, aga miski ei kiskunud kuskile trenni võike pikemale jalutuskäigule (laupäeval sai siiski puid laotud, et hommikupoolik oli väga asjalik ja pärastlõunal tuligi sellest uni). Aga nagu ma endale ütlesin, et kui ma olen väsinud, siis ma puhkan, ja seda ma teengi. Kühuvalude nädal oli see ka ja seetõttu ei võtnud ka trennides midagi suurt ette... lihtsalt selline nädal.

Esmaspäev - panin jooksvalt mingid harjutused kokku, et kõik vajalikud lihasgruid saaksid koormust. Sain 60minutiga hakkama. 

Teisipäev - puhkasin.
Hommikul oli hambaarsti visiit. Tööle läksin hiljem. Aga ega kauem just magada ei saanud, sest kõikidel tööpäevadel oli uni kehv..

Kolmapäev - õhtul ülakehatrenn ja kõhtu ka mingil määral (55min). Alustasin seal ihuüksi ja no üldse ei viitsinud seal olla, aga tegin oma harjutused ikka ära ja lõpuks oli olemine väheke parem. 

Neljapäev - hommikune wattbike ehk vahepeal ka miskit aeroobset. Kuna tahtsin pärast trenni ka pead pesta ja õigeaegselt koosolekule jõuda, siis tren oli 40min - 20km. Usun, et keskmine pulss oli kuskil 163x', paraku on randmelt rattasõidu asendis pulsi lugemine väga kehv. Seetõttu mõtlesin, et oleks aeg trennides siiski pulsivööd kanda. Ja üleüldiselt ka. Mingi öö oli mul pulss 74x' (ja uni oli ka väga kehv) ja enne seda seal 69x'.. no igaljuhul kõrge, võiks ikka kindlasti jääda alla 60x'. Aga ehk on see lihtsalt randmepulsi omapära. Olen viimased kaks päeva (laupäev, pühapäev) kandnud pulsivööd ja rahuolekupulss tuleb kenasti 49-50x'. 

Reede - tahtsin hommikul korraliku jalatrenni teha, aga kuna tuli välja, et pean enne tööd koju jõudma, siis jäi trenn vaid 30minuti pikkuseks. Jõudsin teha kükke ja jalapressi ja veel mõnda harjutust. Ometi sain juba trenni lõpus aru, et mind ootab lihasvalu... ja laupäeval ka nii oligi, tuharalihased andsid püsti tõustes ja istudes ikka väga korralikult tunda ja ega täna, pühapäeval, miksit uut pole. Et lühike trenn, aga lihasvalu tõi. 

Laupäev - puhkasin.
Puude ladumine.
Sain lõpuks kella pulsivöö ja telefoniga ühendatud. See viimane võttis mul ikka tunde aega, sest millegi pärast kogu aeg ebaõnnestus. Ei teagi, mida ma lõpuks teistmoodi tegin. 
Vaatasin sarja, lugesin raamatut, tegin lasnajet, tegin mandliküpsiseid (kapid tühjaks).

Pühapäev - puhkasin.
Olen vaadanud "Jessica Jones'i" ja lugenud raamatut (neli loetud).

Draakon.

Mõlemad sõbrad.


No comments: