Sunday, March 10, 2019

Trennipäevik - 10. nädal 2019

10. nädal

Sammudega olen rahul, ainult tänasest normist on veel natukene puudu ja peaks vist hüppama hakkama. See oli natukene ehvasti, et kolm trennipäeva tuli järjest ja reede hommikuks oli olemine üsna väss. Alustsin uuesti kuputamist, et lihased kiiremini ja paremini taastuks. Lisaks mõtlen, et oleks vaja ilmselt mingit käsirulli/massaažirull - midagi sellist.

Esmaspäev - plaan oli kõndida tööle ja koju, aga sain tööle ja natukene koju - kokku 6,6km

Teisipäev - kõnd 5km + 4km + 1km. 

Kolmapäev - hommikune trenn 50min, tegin tervele kehale miskit, plaan oli jalapäev teha, aga kuna hommikul jäime veidi hilja peale, siis vaatasin, et teine trenn sobiks paremini. 
Õhtul kõndisin 5km. 

Neljapäev - jalad ja tuhar oli hellad, aga ometi oli jalapäev, trenn kokku 55min. 
Õhtul kõnd 5km. Väljas oli mõnusalt +8 C ja ma olin riides nagu oleks -20 C.

Reede - hommikul kolmandale korrusele jõusaali minna oli juba üsna raske.. jalad olid nagu pakud all ja lihtsalt nii väsinud. Tegin ülakehale trenni 50min,.. sest rohkem ei viitsinud ja ei jõudnud. Pulsivöö ei teinud koostööd, randmelt ei leidnud ka pulssi... nii et oli pulsita trenn. 
Õhtul kõndisin ikka 5km

Laupäev - üldiselt puhkus, ärkasin 10 paiku (magama sain pärast 2), käisin linna tiiru - 4,2km ja pärastlõunal jäin väimusets magama ja ärgates tegin väikese tiiru veel (samme oli puudu) 2,7km. 

Pühapäev - puhkus, uni oli pikem, sõbrannad käisid kasse nunnutamas, tegime poetiiru ja turul käigu ja natukene jalutasin ka - 2,75km
Homme lähen ilmselt autoga tööle, sest teisiti ma ei saa 6.45 trenni. Kolmapäeval on äkki meespere kodus ja saab mu ära viia... sest kui homme autoga lähen, siis pean koju ka sellega tulema, kuid ma hea meelega jalutaksin. Aga plaan siis hommikused trennid teha esmaspäev, kolmapäev, reede, sest nii on puhkust ka. Õhtuti siis lihashooldus ja ehk nädalavahetusel saab lõpuks tõuksima minna. 

No comments: