Monday, April 8, 2019

Trennipäevik - 14. nädal 2019

14. nädal

Kokkuvõtlikult oli üsna asjalik nädal, sest kõike sai natukene tehtud. Jõutrennis ei ole ma endiselt rahul nende kcal, mis kell mulle ütleb, sest miskit kuskilt on tuksis... teistes trennides seda probleemi pole, eks proovin app'i maha võtta ja uuesti lisada.
Mingi aeg liitusin grupiga "500km suveni", mille eesmärk oli siis jala täis saada 500km kolme kuu jooksul, sel hetkel tundus see täitsa mõeldav, kui tõesti igapäevaselt vähemalt 5,5km kõndida/joosta. Aga nüüd, kui ma juba natukene tõuksin ja tulevad teised asjad... siis tundub, et peab loobuma. tundub, et hetkel olen juba graafikust maha jäänud (200km täis, 300 veel minna..). Teine variant oleks kõik oma lühikesed kõndimised ka salvestada, aga see ei tundu mulle õige.  
 
 
Esmaspäev - hommikune üldine treening 50min, olek oli veidi unine.
Õhtul tegin aiatööd, mis pulsi ikka kõrgeks ajaks ja ära väsitas. Sammud sain täis, aga kõndima eraldi ei läinud.
 
Teisipäev - taas hommikune trenn, keskendusin alakehale 50min. Hiljem kõndisin koju ja õhtul veel ühe tiiru - kokku 8,6km.
 
Kolmapäev - hommikul kõnd tööle ja õhtul koju, kokku peaaegu 10km.
 
Neljapäev - kõndisin tööle peaaegu 5km, lõuna ajal käisin trennis 55min ja õhtul kõndisin koju u 5km.
 
Sõber oli ka trennis. :)

Kiisud rõõmsad.
 
 
Reede - hommikul juurdlesin pikalt, kas lähen trenni või kõnnin tööle.. valisin esimese variandi, aega oli natukene vähem, kui tavaliselt - 45minutit. Pärast tööd oli asjaajamisi, aga sain ka sammud täis väikese kõndimisega - 2,2km.
Õhtu veetsime külas.
 
Laupäev - olin kella 14ni tööl ja seejärel oli aeg aias toimetada.
Kui kella 18ks asi valmis oli, siis läksin tõuksima, sest ilm oli imeilus olnud.
Tõuks 14km. Ei olnud kerge. Pole seda särtsu ja võhma ja kiirust ja jõudu... Aga kuskilt peab ju hakkama. Sõit kestis mul 50 minutit ja keskmine kiirus 16,55km/h, selline kulgemine, tuul oli ka korralik. Pulss 150 x'.
 
Pühapäev - hommikul tiir turule, poodi ja šokolaadale - 4km.
Edasi tõuks-transport sõbranna poole - 10,72km 45min30sek, minekut polnud üldse, pulss oli keskmiselt 161x', tuul puhus vastu ja kõrvalt... Aga kohale jõudsin.
Ilmselt oli aeg väga kvaliteetne, sest koju minek oli palju parem.
11km 38min42sek, pulss 155 x'.
Säärelihased on valusad ja reiesisemised ka. Eile õhtul veel kuputasin.
 
Kvaliteetaeg.

Kui otsisin kassi ahju otsast ja teda polnud... ja siis sain aru, kuhu ta kadus.
 
Nädala lõpus tahaks teada, mis seisus hemoglobiin on, et kas hakkab vaikselt tõusma.
Tõuksiga pole plaanis veel tööle tulla, pigem jala ja teen õhtuti mõne tiiru. Sest tööle saan küll kiiremini ja kilomeetrid kogunevad, aga trennivõimekust see tasane kulgemine eriti ei anna.

No comments: