Tuesday, April 23, 2019

Trennipäevik - 16. nädal 201916. nädal 2019


Kevad!
Lõin täna kilomeetreid kokku, et kui palju veel 500km puudu on enne suve (märts-aprill-mai) ja hetkel on see 203! Päris palju. Märtsis kõndisin 176km, hetkel aprillis siis miski 121.. sest no tõuks. Kui ma arvutaks sammudega, mis päeval teen, siis pole üldse probleemi, aga salvestatud kõndimisi on ikka vähem.

​Esmaspäev - üldtreening 55min ja kõnd 5km.
Teisipäev - kokku kõnd 10km.

Kolmapäev - hommikune jalatrenn 55min; koju kõndimine 5km. Ja Ilm oli nii ilus, et tahtsin kasvõi natukene tõuksiga sõita - ainult natukene saingi (3,3km), sest kahvel oli lahti ja see ei olnud eriti turvaline.

Neljapäev - hommikune ülekehatrenn 50min ja pärast tööpäeva (mis oli meil kella 15ni!) kõndisin koju 5km.

Reede - selline kummaline hommik, et mul läks kell 6 juba uni ära! Ise olin möödunud õhtul Kaaslasele öelnud, et magame ikka kaua... No tema magas kauem. Mina jõudsin kaks osa Blacklisti ära vaadata.
Hommikul käisin veel turupeal (kõnd 2,7km) ja pärastlõunal tahtsin tõuksida, aga kuna avastasin, et rehvid on tühjad, siis keerasin end ringi ja sõitsin koju (4,6km).

Laupäev - mõnus ilm! teadsin, et järgmisel päeval ei saa ma Tartu Rattamatkast osa võtta ja tegin ise enda Luunja Kapteni Keldri ja kollase akna tiiru ära. Vahepeal korjasin ka sinililli ja võtsin mõne kaseoksa. Kui seisin, siis hakkas tuul ikka liiga tegema, üleliia palav ei hakanud.
Kõndisin hommikul 3,32km.

Pühapäev - ​hommikul ja päeval olid külalised ja sõin kooki! Kui külalised olid ära läinud, siis panin trenniriided selga ja mõtlesin, et teen ühe tiiru... et võiks olla 29km, sest olen viimast päeva nii vana. Päris Lähteni ei tahtnud sõita, sõitsin sinna 12,5km ja tagasi linna (vahepeal istusin ja nautisin ilma ja üks rattur juba tuli küsima, kas vajan abi). Linnapiirile jõudes kogusin lisameetreid Kvissentali linnajaos ja tegin selliseid põikeid ka Ülejõel kuni jõudsin koju.
29km 1h36min. Minna oli hea, tagasi sõites oli korralik vastutuul. Keskmine kiirus 18km/h. Pulss 144x'.
Sammud olid õhtul puudu ja tegin ühe jalutuskäigu ka - 3,23km.
Sel nädalal on ilmad veel ilusamad ja kurb on siin kivimajas istuda. Aga õhtul lähen tõuksima.

Hetkel jätkan endiselt on jõusaalitrennidega ja vaatan, mis uued nädalad toovad. Kuulen küll märkusi, et võiksin ju keskenduda ainult tõukerattale, aga hetkel ei tule veel lõigutrennid kõne alla ja rasked trennid samuti mitte. Käin sõitmas tundes järgi, et oleks hea.
:)

Ei saa mina aru, kuidas ta naudib selle peal olemist. Aga naudib.

Kui lilled said lauale, siis preili vaatas asjad üle...
Koju jõudes oli üks vaas ümber ja laud oli märg.
Pisike tahtis natukene rohtu närida.

Selline 21.04.19
 

No comments: