Sunday, May 5, 2019

Trennipäevik - 18. nädal 2019

18. nädal 2019

Sünnipäev oli läbi, jah-sõnad ka öeldud, tuli tagasi argipäeva minna. Soe kevad sai otsa, nii et kõik eelne toimus väga õigel nädalal. Kuna ilm selliseid trikke teeb, siis jõi tõuksiine jälle tahaplaanile, no sellise ilmaga ikka ei lähe... talvejope olen ära pakkinud, aga pigem tahaksin selle sealt vaakumkotist välja võtta ja selga panna. 

Esmaspäev - hommikut alustasin ikka üldise treeninguga (55min) ja õhtul tatsasin koju 5,63km. Käisin linnast läbi, et tellitud fotod kätte saada ja miskit posti panna, vahepeal helistasid sõbrad ja avaldasid soovi külla tulla õnnesoovidega... nii tuligi koju kiirustada ja ruttu muffinid ahju panna. :)

Teisipäev - kuivõrd tööle jõudsin hiljem, et enne asju ajada, siis trenniks sai koju jalutamine 5km

Kolmapäev - tegin trenni... vot ei mäleta, kas jalgu või ülakeha, aga 60minutit varahommikul ehk Abikaasa läks tööle ja läksin temaga kaasa, et trenn ära teha. Jalgu tegin, meelde tuli!
Seejärel kõndisin koju 5km
Ja siis läksin veel tõuksima, sest ilm oli päris okei. Alguses oli natukene palav, aga hiljem jälle jahe, niisiis oli mul hea meel, et mul oli ikka pikakäisega särk all ja tõuksisärk peal. Kohe alguses sain aru, et ei oleks pidanud vist jalgu tegema, sest natukene rasked olid. Niisiis kulgesin tõuksiga, ei pidanud seda mingiks trenniks, kuigi kilomeetreid tuli ja aeg oli ka... lihtsalt minek oli kulgemine. 26km (1h32min, pulss 136x'). 

Neljapäev - hommikul 5km kõnd. Lõuna ajal tõsine kiirtrenn ülakehale (35min), rohkem polnud aega. Pärast tööd kiirustasin rullmassaaži Beautiful Me salongi. Märtsis olin fitlapi liikumiskuul võitnud ühe tasuta korra ja läksin lõpuks seda realiseerima. Kogemus oli huvitav. Salong oli hubane ja masinad olid privaatselt kardinatega eraldanud, oli mõnusalt soe ja hea tunne. Video mängis ees ja näitas, mis asendeid peab võtma. Tegin selel järgi. Algas korraliku kõdida, sest no tallaalused... siis sääred ja nii edasi. Sääred tõmbas kuidagi väga kinni, kui õhtul neid mudida tahtsin, siis olid kõik puudutused valusad. Rullis kohad läbi küll, aga samas ei ole neli minutit väga pikk aeg. Lihaste kinnituskohad andsid korralikult tunda. Kõhtu ma pigem ei rulliks nii. Kogemus oli meeldiv, aga maksma ma selle eest ei hakkaks. Ma jään enda trenni, toitumise, rullimise ja kuputamise juurde.
Kõnd salongi 2km ja koju 4km

Reede - hommikul kõndisin tööle 5km aga õhtul koju vaid 1,7km
Ja päris õhtul (pärast kella 22.30! (kusjuures kahel eelneval õhtul ma juba magaisn 21.00)) jõudis mu tõuks Karlovasse ja sõitsin sellega koju. Seda oli kokku vaid 2,6km, väljas oli pime ja üsna külm, aga tuult eie olnud, nii et sõita oli hea. Harjumatu oli aastikutõuksiga sõita ja rehvid vaanvad turgutamist, aga mõnus. 

Laupäev - teiste toimetuste päev. Ilm pööras ära. Kõndisin õnneks ikka 3km ja sammud said päeva lõpuks ka täis. 

Pühapäev - kui ärkasin enne kella 11, siis mõtlesin veel Tartu Rattamatkade raames Lähtele sõita, aga startida alles kella 13 ajal, sest enne oli tegemist. Aga üsna varsti oli kohal vihm ja tõmbas nendele plaanidele kriipsu peale, sest vihmaga oleks ma läbimärg juba pärast paari kilomeetrit ja seda külmetamist ma endale ei soovinud (tõuksil pritsivad rattad jalad kohe märjaks). 
Pärastlõunal väsisin ära ja tegin kuskil kahetunnise uinaku. Siis ajasin end kodust välja, et päevasammud ikka täis saada - kõnd 5kmNo comments: