Tuesday, May 14, 2019

Trennipäevik - 20. nädal 2019

20.nädal

Mõtlesin, kas üldse kirjutan, aga eks endale on vaja ikka kirja panna :)
Lugu selline, et vahepeal oli see parem puus täitsa okei (aitäh, Draakon!), aga kui oli vaja jälle kiiremaid samme teha, siis tuli ebamugavus ja valu tagasi. Natukene nagu raske. Kolmapäevases trennis ei andnud see kuidagi tunda, aga muidu liikumised on sellised nagu on. Nii et lasen sellel puusal vaikselt olla ja hetkel on trenniks siis liikumine tööle ja koju, jõusaalist tuli paus. 

Esmaspäev - hommikune trenn (55min) ja siis õhtul koju kõnd 5km

Teisipäev - kõnd 5km + 5km ja see puus hakkas endats märku andma...

Kolmapäev - kuigi mul oli vaba päev, siis läksin varahommikul trenni - 55min. Ja siis tiirutasin veidi linna vahel - 5,5km. 

Neljapäev - kõndisin koju 5km.

Reede - hommikul tööle 4,9km ja õhtul tatsasin kiirelt 1,6km.
Sain kirja, et dokumendid valmis ja mõtlesin, et lähen järgi, et kui palju seal ikka inimesi on... Oh! No 75 juures läks mul lugemine sassi ja ma ootasin seal üle 40 minuti. Jõudsin ära oodata. Nüüd on viis aastat rahu. :)
Õhtuul oli sõbranna juures õhtusöögiõhtu, ta tegi imemaitsa pitsa ja siis muffinid. Nii rikkalik pitsa oli, mõnus! Ja kõhu sai ka täis, enne oli kõht ikka väga tühi, et see ootamine PPA-s oli üsna piinarikas. 

Laupäev - sõitsime maale. Terve päev sadas vihma. Õhtul käisime Viru rabas jalutamas - 3,2km.
kui koprad on usinad olnud..

Viru raba

Pühapäev - jõudsime tagasi linna ja natukene kõndisin ka - 2km. Ja muidu sai ka ringi tuiatud, et sammud olid kenasti täis. 
vaatlesin nurmenukke ka

Sel nädalal jätkan kõndimisega ja vaatan, mis see puus teeb. Tõuksinud ei ole ja ei tea ka, millal tõuksin.
Mopsikuga.

no vaadake seda õla-kiisut :)


No comments: