Tuesday, May 28, 2019

Trennipäevik - 22. nädal 2019

22. nädal
Taaskord selline olematu trenninädal. Laupäeva võib trenniks lugeda, ülejäänud aja puhkasin :) Ilmad olid ilusad.

Esmaspäev - olin koolitusel (meeldis!), sai samme kogutud ja kõnnitud siis 6km. 
Ja õhtul läksin veel tõuksima, tahtsin vaadata, mis puus ja hüppeliiges teeb, kui olen päeval rohkem kõndinud. Tõuksida sain, aga meeleolu ei olnud. Niisiis ei jõudnud ma kuskile Lähtele vaid pöörasin otsa ringi ja sõitsin koju tagasi - kokku vaid 13,45km.

Teisipäev - ilmselt käisin turul või miskit, et natukene kõndisin - 3,33km. Puhkasin.

Kolmapäev - olin hommikul õnnetu, sest kui muidu oli puus hakanud valu tegema liikumisel, siis kolmapäeal ärkaisn juba üles nii, et kõndimine polnud üldse tore. Tekkis mõte, et v-o peaks arstile ka minema. Päeva peale läks olukord paremaks.
Kõndisin kokku 6,37km.

Neljapäev - pakkisime end autosse ja sõitsime Pärnusse puhkama! Ilm oli imeilus, tuju hea ja seltskond parim :)
Üldiselt puhkus, aga jalutasime Pärnus veidi ja mere ääres, käisime spaas.
Jalutamine 6,1km.

Reede - puhkus jätkus... aga vihmaselt. Sõitsime Pärnust edasi sugulaste juurde.
Ppäeva jooksul tegin nurmenuku vaatlust, käisime Lihula discgolfi rajal ja päris õhtul kogusin veel samme, et sammud täis saaks.
Jalutamine 3,5km.

Laupäev - Pärnu lennuväljal oli tõukerattaralli - 32km. Sellest eraldi postituses. Õhtuks jõudsime koju.
... ja ma ei saanud samme täis. Õhtul kodus teadsin, et mul on veel samme puudu, aga ühel hetkel väsisin ja unustasin selle. Viimati oli selline päev märtsi alguses, pärast seda olen kõikidel äevadel sammud täis saanud... nüüd siis nullisin ära ja päevad hakkasid uuesti jooksma. 

Pühapäev - mu lihased, terve mu keha valutas. Ei saanud istuda ega astuda. Et natukene parem hakkaks, siis käisin turul ja hiljem kõndisin veel veidi. Natukene leevendas.
Kõnd - 5,5km.

Sel nädalal läheb esimene ool taastumisele. Hommikusi trenne ei saa hetkel teha, aga ehk saab neljapäeva lõuna ajal jõusaali minna. Pühapäeval, kui on OK ilm, siis tahaksin rattamatkal osaleda.
Ja üldiselt võiks nüüd hakata tõuksitrenni tegema. 
Aga see, et põhiklassi enam justkui ei ole selle asemel autasustatakse absoluutarvestuse järgi, on minu silmis põhiklassi jaoks ebaõiglane..


No comments: