Tuesday, June 11, 2019

Trennipäevik 24. nädal 2019

24. nädal
 
Eelmine nädal oli kuum suvi. Mina olin tööl. Kui möödunud nädala esmaspäeval töötas mul veel puhur, et sooja saada, siis kuumalaine tegi oma töö ja neljapäeva pärastlõunaks võtsin fliisi pealt ära (ja täna panin uuesti selga, sest on jahe [jahe, mitte külm!]).
 
Esmaspäev - tagasi jõusaalis. Trenn oli lühike ja kerge - 50minutit. Tegin baasharjutusi. Tunnen, et natukene pikk vahe jäi sisse ja keha juba harjus ära, et ei käi...
Pärast tööd läksin massaaži nautima. nautimisest oli asi üsna kaugel, aga päris karjuma ka ei hakanud. Vingerdasin niisama ja üritasin ära kannatada. See oli korraliku trenni ees. Minule tundus, et vasak säär ja parem reis on kehvas seisus, aga parem säär oli eriti selline..  njah. Ja kus kõikjal võivad valupunktid olla. Ohjah. Korralik meeldetuletus, et enda lihaste eest tuleb rohkem hoolt kanda.
Ja sealt jalutasin koju. Teksad sain ikka kuidagi jalga. Kõnd oli aeglane (palav oli ka). Järgmisel päeval olid mõned sinikad... ja mõned valusad kohad, aga kolmapäeval olid lihased juba palju paremas seisus.
Kõnd 1km+5km.
 
Teisipäev - kõnd koju 4,6km. Jalad taastusid massaažist.
Ei mäleta, kuidas tööle sain...
 
Kolmapäev - esimene kord, kui tõuksiga tööle läksin sel aastal. Pärast tööd oli vaja kuskile minna, aga oli vaja ka trenni tehas..
Tõuks 5,3km tööle. Siis Rahingele sõpsile appi (12,8km) ja siis sealt koju (9,2km).
Vahepeal oli päris soe.
 
Neljapäev - kõnd 5km tööle. Ei mäleta, kuidas koju sain.. aga sain vist ikka.
 
Reede - kõnd 5km tööle ja 5km koju. Ja õhtul käisin veel raamatukogus ka - 3,7km!
Võtsin omaks sellise mõtte, et laupäeval lähen varahommikul tõuksima... unegrafaikuga läks natukene vastuollu.
 
Laupäev - äratus 05:15 ja 15 minutit hiljem oli tõuks kuurist väljas. Olin söönud kolm banaani ja võtnud kaasa spordijoogi. Sooja oli 17 kraadi. Lühike dress. Linnast läbisõit oli rahulik, mõned autod ikka liikusid. Mõnusalt tuulevaikne oli ka. Olin kuskil 25minutit ära sõitnud, kui keha sai aru, et ma teen mingit nalja nii vara hommikul ja ei tahtnud edasi koostööd teha.. ehk väsis lihtsalt ära. Tõukesammud läksid vaevalisemaks, aga läksin ikka edasi. Jõudsin Lähtele. Esialgne plaan oli sealt edasi sõita, aga sain aru, et ei sõida... võtsin geeli ära, mis kaasas oli, et oleks jõudu tagasi sõita. Mõned laskumised olid päris hea. Oli tulnud kerge tuul. Aga jalg ei tõusnud eriti.
Tõuks 30km 1h45min pulss 142x'.
Tunnike pärast koju jõudmist uuesti tõuksi selga - transport 4,5km + 4,3km.
Õhtul läksin samme koguma, sest neid oli liiga palju puudud - kõnd 3,4km.
 
Pühapäev - hommikul oli suvi kadunud, aga päeva peale tuli tagasi.
Käisin turul 3,3km.
Ja pärastlõunal tõuksima. Korralik tuul oli, aga läksin ikka (uhke enda üle). Sõitsin Luunjasse, sealt Kabina kaudu Ihastesse ja Ihaste silla juurest kodu poole - 23km 1h18min pulss 145x'
Õhtul olime Luke Mõisa pargis ja nautisime Terminaatorit (siis kadus jälle suvi ära, sest kell kümme oli sooja vaid 14 kraadi).
 
Kõrvuti sõit vastu tuult..
Pärnus
Foto: Aldis Toome

Pärnus. Siis, kui sõitsin vastu tuule loodud seina...
Foto: Aldis Toome
 No comments: