Saturday, June 22, 2019

Trennipäevik - 25. nädal 2019

25. nädal


Natukene raskeks läheb see eelmise nädala meenutamine. Blogipostitusi pole ilmunud kahel põhjusel. Üks on see, et ma olen puhkuselaine, aga teine see, et arvuti ei tee koostööd. Aku ei lae, töötab vaid juhtmega ja on väga aeglane, niisiis tuleb väga kannatlik olla, et saaksin vajalikud programmid avada ja veel miskit kirjutada. Olen püüdnud kõik võimalikud asjad ära teha, mida ise saan teha, et arvuti kiirem oleks, aga ilmselt on probleem mujal. Ja siis ma eriti ei jaksagi seda avada. Koolitusi kuulan ja vaatan telefonist või telerist, siis ei kulu närvirakke. 
Möödunud nädal oli selline, et Tartus sai liigelda juba ratastega. Minulgi oli tore plaan, et töölt võiks rattaga koju liikuda, sest saab kiiremini. See teeb ka kohe natukene laisaks. Kõikidest nendest probleemidest on ajakirjandus juba juttu teinud ja minule sai selgeks, et ratta peale ei saa loota. Aga sellest eraldi postituses. 

Esmaspäev - hommikune trenn 50min. Õhtul kõnd 2,5km, ratas 1,6km, kõnd 2,14km. Sõitsin linna. 

Teisipäev - tööl käimiseks kõnd+ratas. 
Õhtuks tõuks 25,5km - Jõgeva mnt poole, siis pööre Vasula poole ja läbi Kõrvekülja koju. Keskmine pulss 146x', aeg 1h30min

Kolmapäev - olin Tallinnas. Pikk päev. Õhtul kõnd+ratas, et koju saada.

Neljapäev - tabelist puudu ratas+kõnd ehk käisin tööl.
Õhtul tõuks 24km Tõrvandi-Ülenurme ring. Aeg 1h19min, keskmine pulss 161x'. 

Reede - võistluseelne puhkus. 
Kõnd+ratas.

Laupäev - Pärlijõe tõukerattamaraton 30km 1h47min, pulss 179x'. 

Pühapäev - puhkus ja teised toimetused.

Sellepärast juhtub vahel nii, et kardinapuu ja kardin on põrandal...

Kullapai.


No comments: