Thursday, June 27, 2019

Trennipäevik - 26. nädal 2019

26. nädal


Esmaspäev - viimane tööpäev enne puhkust. Tööle läksin jala, koju peaaegu jala - kokku 9km, natukene sõutsin rattaga. 
Õhtul tegin lühikese tõuksi tiiru, et jalad taastuksid paremini - 13,4km. 

Teisipäev - päris palav päev oli. Läksin metsmaasikale - tõuksiga. Ehk siis transport tõuksil 10,4km ja 10,45km. Sain randid :)
Kõndisin ka.


Kolmapäev - tõuksiga Lähtele ja läbi Vasula ja Kõrveküla tagasi Tartusse- 31,32km. Ilus palav suvepäev oli. Sõitsin 1h49min. Keskmine kiirud 17,24km/h, keskmine pulss 140x', max pulss 165x'. 
Sain uued randid :)
Lisaks kõndisin ja sõitsin rattaga linnas.

Neljapäev - kõnd. Käisime Abikaasaga ujumas. 

Reede - puhkasin. Isegi magasin õhtul ja mõtlesin, et kuidas mul küll tuli mõte südaööl Elvas joosta... ja veel 10km... oeh. Olen tänulik, et sain sõbrannaga sinna ja koju. :) 


Laupäev - jooksul oli start küll 23.59, aga jooksin ikka laupäeval. 10km Elvas... palju tõusumeetreid (minu jaoks) ja vavepeal väga pime metsatukk (ei näinud, kuhu astud). Oli raske. Aga kui jooksnud ei ole, siis see tundub loogiline... ja keha ka natukene raskem, kui vimaste jooksusammude ajal. Aga joostud see sai, rajale ei jäänud. 
Keskmine pulss oli 163 x' (avg tempo 7:15min/km)
Koju sain veidi pärast kella 2, aga und kohe ei tulnudki, sest dušš äratas üles...
Kolme aeg jäin magama ja hakkasin ärkama kella 10 ajal. Üldiselt oliminu jaoks selline sossu päev. Õues oli hirmus tuul. Ma vahepeal veel mõtlesin, et lähen Räpinasse tõuksiga sõitma... jalad olid valusad küll, agag arvasin, et saaks hakkama, olen tänulik endale, et läksin enne tõuksi proovima ja sain esimesel kilomeetril aru, et mingit kiiret rada need jalad ei sõida, pülv ei tuse, päkk ei tõuka... Räpina jäi vahele. 

Pühapäev - kõndisin veidi, et jalad saaksid taastuda... lihasvalu jõudis alles pühapäeval kohale. 
Jaaniõhtu oli ka, sõprade juures, seltskond, jutustamine, viktoriin, mäng ja lõkked. Enne südaööd magasime juba kodus. 


Draakon!

Elvas.

teine lõke.


No comments: