Wednesday, July 3, 2019

Juuni 2019

Mais olin puhkusel ja seoses sellega oli palk natukene väiksem kui tavaliselt (talvine haigusleht).  Samas sissetulekud olid natukene suuremad, sest sain tagasi terviseedenduse kulud ja seoses sellega, et käisin ühte loengut lugemas, siis selle eest sain ka palka. 

Fondid-teised kontod-hoiused.
Kokku 15,36% (mai 15,35%). Tasavägine värk. Tegelikult on nii, et natukene saab veel kõrvale panna, aga pean ootama, et need minule laekuks. 

Arved-laenud-maksud.
Kokku 41,86% (mai 41,27%) Üsna suur osa sissetulekustja kodulaen+intress ei moodusta sellest sugugi 50%. Endiselt oli korstnapitside osamakse (uuel kuul on veel üks kord, aga nüüd peaks summa juba väiksem olema), lisaks ostsime ühistuga värava. Ülejäänud olid sellised tavalised asjad (lisaks pürgi, mida möödunud kuul taas ei olnud). 

Trenn, sport või muu sellega seonduv.
Kulu 0% (mai 6,29%). Ei olnud end kuskile registreerida, olid need juba mais ära teinud.

Kassid.
Kokku 8,49% (mai 1,64%) Kuu lõpus käis Pisike steriliseerimise operatsioon, lisaks sai  talle paigaldatud kiip ja see ka omanikuga seotud. 

Toit (sh turul käigud)
Kokku 11,53 % (mai 7,74%) kulu oli suurem, sest et ... maaaasikad. Neid sai ostetud turu pealt ja siis käidud ise põllul korjamas .. ja siis oli ikka veel nii suur maasikaisu, et ostsin veel korra turult. Praegune on selline tunne, et võiks veel turule minna :) 

Ilu ja riided
Kokku 3,88% (mai 4,46%). Tavapärane kosmeetik, lisaks massaaž. 

Vaba aeg
Kokku 0,35% (mai 3,25%). Ilmselt mingi söök, kui polnud kodus, vist ka mõni lõuna tööl.

Kütus/auto/transport 
0,40%. (mai 0%) Kui Tallinas käisin, siis oli vaja bussikaardile raha laadida. 

Pere/kodu, kingitused
Kokku 2,69% (mai 5,74%). Amway tellimus (nõudepesu), siis vedasime kuurist kõiksugu prügi jäätmejaama (natukene tuleks veel vedada). Ja mingi külakost.

Tervis (sh ravimid)
Kokku 0% (mai 9,01%). 

Ja muu.
Kokku 8,08% (mai 6,91%). Annetus ja ühe koolituse osamakse. 


No comments: