Monday, July 29, 2019

Trennipäevik - 31. nädal 2019

31.nädal 2019
Äärmiselt tühi nädal. Kõige pealt oli võistlusjärgne nädal (alatespoolest nädalast ka võistluseelne nädal, aga see ei muutnud mu paane). Oli väsimus, oli töö, oli suvi. 
Mõne nädala pärast lähevad kokkuvõtted sisutihedamaks... ma ise usun seda vähemalt :)
Unustasin täielikult lihashoolduse.


Esmaspäev - kõdisin tööle 5km.
Koju autoga.

Teisipäev - ühe otsa kõndisin 5km, teise otsa kõnd+rattaringlus.

Kolmapäev -kõnd-rattaringlus-kõnd-kõnd-rattaringlus-kõnd.
Õhtul sõitsin 10km tõuksiga. Vähemalt oli soe, aga putukaid lendas palju. Tahtsingi teha lühikese otsa ja samas ei olnud mul ka pudelihoidjat, et pikemat sõitu teha.

Neljapäev - kõnd 6km, lisaks ratatringlus.

Reede - hommikul kõndrattaringlus-kõnd, koju oli vaja autoga minna... aga hiljem viisin auto tagasi abikaasale ja ise läksin koju kõnd-rattaringlus-kõnd.

Laupäev - esialgne (nädala alguses) plaan oli tõuksida Saadjärve äärde (u 20km), seal natukene ilma nautida ja sulistada ning tagasi tõuksida. Reede õhtuks ja laupäeva hommikuks sain ma aru, et väljas on ikka vääääga palav ja ma ise olen väga väsinud. Möödunud aastal see palavus mind ei hirmutanud, mul oli kuumalaine ajal kaks nädalat puhkust ja käisin pidevalt sõitmas, keha harjus, sel aastal on aga teisiti olnud. Mingi sodu tahtsin ma ikka teha ja läksin Lähte poole, siis Vasula poole ja siis Kõrveküla poole, viimases tegin ujumiseks peatuse (vesi tundus alguses väga külm, kui keha oli nii kuumaks köetud päikese käes) ja tagasi koju. 
Tõuks 26,5km sellise ilma kohta keskpäeval on päris okei. Eks see tempo oli ikka selline kulgemine ja ma ei proovinudki särtsakamat sammu teha. Vasula mäest tõukasin ikka üles, ei mingit kõndimist, sain ikka pigi jalatallale ja tallalauale. Päike tegi seljale randid. Ma ei ole sel suvel päevitanud (pole seda plaanigi võtnud) ja randid mind ei häiri, olen täpselt nii jumekas nagu päike on liikudes peale hakanud. 
Sõitsin 1h41minutit.

Pühapäev - mõned tõukeratturid olid tublid ja läksid jälle Tartu Rattamatkale, ma olin juba enne ära öelnud, et ei tule... 
Jalutasin küll ja olin rõõmus, et koju sain, sest kui laupäeval oli tuult olnud, siis keskpäeval ei tundunud seda üldse olevat. 
numpsik

Täna on esmaspäev. Õhtul teen väikese tiiru. Homseks on teised plaanid. Kolmapäeval on sprint. Neljapäeval olen töökaaslastega motivatsioonipäeval. 
Mõtlesin, et oleks tore augusti väljakutsest osa võtta (iga päev 5km). Aga ma ei ole kindel... sest ma olen hommikuti unine ja tahan magada, siis see hommikune kõndimine võib natukene untsu minna. Joosta ma ei kavatse, öööjooksust piisab. Ja kahe nädala pärast olen tagasi jõusaalis, aga ma ei ole veel plaani välja mõelnud, kuidas ma suudan sinna hommikul nii vara jõuda... Kõndida võiks muidugi ka õhtuti 5km. Eks näis. Mulle meeldib, et kokku võib kuu jooksul olla viis päeva, kui ei pea seda numbrit täis saama. 

No comments: