Saturday, September 28, 2019

28092019

Praegu on veel laupäeva ennelõuna ja kassid on pöörased. Kumbki ei taha minuga lugeda või lihtsalt süles nurruda. iga veidi aja tagant kuulan, et teistes tubades on mingi kolin... ja midagi kukkus jälle põrandale või lükati käpakestega alla. Vaibad on rullis ja nendega on mõnus mööda põrandat uisutada. Viimane nädal (või rohkem) ei taha Draakon üldse magamistuppa tulla, muidu lesis ikka siin aknalaual või magas voodil, nüüd magab diivanil (vahepeal minu koti peale, eile kirja peal, mille sain). Ja Pisike... tema on nagu Pisike ikka. 
Selline hommik oli eile, kui rattaga tööle vurasin, et päeva trenniga alustada. Millegi tõttu jõin hommikul ka kohvi. Kuigi ma magan viimased ööd kenasti üle 8 kaheksa tunni, siis uni on kuidagi pindmine ja seda ütleb mulle ka kell, sügavat und on vähe, samal ajal väsimuse tunne tekib nii järsku. Eile läksin rõõmsalt tööle, reede ju ikkagi! Ülekäigu rajal anti signaali ja auto poole vaadates üks vanem meesterahvas mõmises tigeda näoga, ilmselt kõndisin tema jaoks liiga aeglaselt üle tee kell 7 hommikul. Tööpäev muutus minu meelest hullumeelseks ja ma olin rõõmus, kui see läbi sai. Ühest küljest tore, kui aeg läheb esmapsäevast reedeni nii kiiresti... aga siis läheb ka nädalavahetus sõrmenipsuga. 
Eile olin väga tänulik rattaringlusele. Sain ratta ja vurasin Lõunakeskuse poole, kus mind üks pakk ootas. Kulgesin rahulikult, Aardla tänaval oli kehv, sest seal on elektripostid keset kõnniteed. Lõunaka juurde jõudes mõtlesin, et vaatan, kus see Cleveron siis on ja siis tõstsin pilgu ja olin juba seal. Ma ei olnud varasemalt märganudki, et see on DPD pakirobotiga sama. Sain paki kätte ja vurasin edasi kodu poole. Asjad sain aetud vähem kui tunniga, väga mõnus. Kodus sain postkastist veel ühe kirja! Ja Abikaasal oli meeles ka itellast pakk võtta - võitsin Kuus Sidrunit loosimises  "Häkkerite lahing" (kas jutumärgid on siin vajalikud?) ja raamatu "Turvaline internet". 
Täna lubab ilusat ilma, niisiis on plaan ka tõuksima minna. Praegu veel loen. Pesu panin õue kuivama. Hiljem küpsetan veidi küpsiseid, et neid homme sõbrannale viia ja teise juurde kaasa võtta. Ja hetkel tuli must karvakera aknalauale peesitama, see on ka vahva!


No comments: