Sunday, September 8, 2019

Trennipäevik - 37. nädal 2019

37. nädal

Olen nii tubli jõusaalis käija, et kui on puhkus, siis ei vaadanud isegi selles suunas, kus jõusaal on. Ja minu jaoks on see täiesti okei. Ma olen rahul, et igapäevaselt hingasin värsket õhkuja kolm korda jõudsin ka tõuksima. Seda oleks vaja nüüd kuskil 2x nädalas jätkata, et oktoobris ka jõuaks. Taotlen imeilusat sooja ja kuiva sügist, et õues oleks rõõm liikuda ja näha neid kõiki värve meie ümber.

Esmaspäev - tõuks 16,5km. Mõtlesin Ülenurme ringile minna, aga Ringtee viaduktil keerasin lenksu uuesti kodu poole.Põhjust ei mäleta, aga tundus hea mõte ja ilmselt oligi.

Teisipäev - kõndisin. Ilmselt esimene päev, kui selle 5km läbisin. 

Kolmapäev - kõndisin ka, aga kuskil poole vähem.

Neljapäev - läksin tõuksiga sõbranna juurde 10,7km. Minek oli ikka raske, juba linnas ei liikunud ratas üldse ja see tundus üks väga pikk tee olevat.... Maanteel läks asi kuidagi sujuvamaks. Sain õnnelikult kohale ja mitu tundi jutustada ja kuskil kolm kohvi juua. Abikaasale kirjutasin, et hakkan kell 14 koju tulema, siis olen 30min pärast Tartus ja jõuame õigeaegselt järgmisse kohta. Olin selle 5,3km juba tagasi sõtnud (tuul oli vastu, täiega pingutasin, sest oli kella peale minek) ja siis näen, et sõidab üks ilus sinine Kia... Abikaasa tahtis minu jutust välja lugeda seda, et tema peaks hakkama kell 14 mulle järgi tulema (esialgne plaan oli, et tuleb ja lähme sealt järgmisse kohta), nojah :D Pakkisime ratta autole, viisime selle koju, mina sain riideid vahetada ja läksime uuesti sõitma. Kui tõuks on auto peal, siis saab sõita küll, aga kõrvaliste peab väga ees olema ja eriti mugav see ei ole. Ühtegi pikemat sõitu ma nii ette ei võtaks (ohtlik ka, kui nt äkkpidurdus teha).

Reede - kõndisin vist kuskil 5km. Rattaringluse ratast kasutasin ka, viisin Taaskasutuskeskusesse asju.

Laupäev - kõndisin jälle. Käisin laadal ja šokolaadal (reedel ei teadnud, et see on ja sellest möödudes ei vaadanudki poe poole).

Pühapäev - ilus ilm! Läksin tõuksima, panin liiga palju riideid selga... kui olin 7,5min sõitnud, siis võtsin liidu särgi pealt ära, sõitsin veel 5min ja siis võtsin hoopis pikakäisega ära ja panin liidu särgi selga. Nii oli juba okei. Läksin Ülenurme-Tõrvandi ringile, vaatasin tuult ja otsustasin, et esimest korda teen ringi nii, et Ülenurme ja siis Tõrvandi. Oli hea mõte! Tuul oli vastu, kui uuesti Ringtee tänavale jõudsin. Koju jõudes näitas kell, et olin sõitnud sutsu üle 23km. Täitsa okei. Pulsivööd ei kandnud. 

Homme siis tööle, aga tööpäeva alustan trenniga. Enne tuleb veel ratatringluse pilet osta, et kuidagi trenni jõuaksin.
:)

No comments: