Saturday, September 21, 2019

Trennipäevik - 38.nädal 2019

38.nädal

Hommikul veel arvasin, et täna ma küll miskit kirjutama ei hakka, et tuleb siis kaks nädalat koos. Aga läks teisiti. Praegu on kell pool 6 õhtul ja mu kell näitab, et ma olen teinud alla 2000 sammu. Selline laupäev. :) Hommikul lugesin raamatut, harisin ennast, koristasin tuba, nunnutasin kasse, tegin praktikat, käisin pesus, panin kleidi selga ja tunnen end hästi. :) Kohvi olen joonud rohkem kui teistel päevadel... aga miks ka mitte? :)
Eelmisele nädalale mõeldes meenub mulle lihasvalu, mille siis esmaspäeval sain ja mis mind veel kolmapäevalgi segas. Pikemalt tõukerattatiirule ei jõunud, sest nädalavahetusel olin koolitusel... ja vihma kallas ka korralikult. 

Esmaspäev - soojenduseks kõnd-ratas-kõnd ja siis jõusaali. Algus läks kenasti, aga ühel hetkel hakkas halb ja võtsin hoo maha. Parem ei hakanud ja viimased harjutused jäid ära. Öösel kella 4 ajal olin korra iivelduse peale ärganud. Miks see oli, tuli ja läks, ei tea. Ülejäänud päev oli okei, aga juba pärastlõunal sain aru, et järgmine päev ärkan lihasvaluga.
Koju läksin ka kõnd-ratas-kõnd.

Teisipäev  autoga tööl. Õhtul 8km tõuksil. Siis oli veel soe ja mõnus.

Kolmapäev - soojenduseks kõnd-ratas-kõnd ja siis jõusaali. Alles kükkideni jõudes sain aru, et olin esmaspäeval teinud ära kolmapäevased küki harjutused. Ehk oleks lihasvalu muidu väiksem olnud, kui kükk oleks veidi teistlaadi olnud? Seda enam ei tea. Küll aga mäletan seda, et kui mingit harjutust põrandal tegin, siis oli väga raske end sealt üles saada... sest et see lihasvalu.
kõnd-ratas-kõnd 

Neljapäev - laenutasin fat'i välja mõneks ajaks ja selleks läksin sellega tööle - ainult 5km, aga aega võttis ja kerge ka polnud. Tallalaud on ikka natukene kõrge või olid reied veel valusad ja ei tahtnud kükkida. 
Koju ikka kõnd-ratas-kõnd Reede - hommikul läksin koos Abikaasaga, siis tegin soojenduseks jälle kalamängu. Jõusaalis oli juba täitsa okei... reedesed kükid pole veel lemmikud, tehnikat vaja veel ka lihvida.
Õhtul kõnd-ratas-kõnd, sõitsin vihmas, olin selle üle nii õnnelik, hüppas proilompides ja nautisin hetke, rõõmustasin enda sisemist last.

Laupäev - panin kleidi selga ja tatsasin koolitusele :) lõunapausil tegin kõnniringi. Kokku täitsa 6,5km
Koju jõudsin naeratus näol ja siis väisisin iga minutiga üha rohkem ära... Läksin väga varakult magama, aga und kohe ei tulnud. Nii palju uut infot... ja muud. Jalgades oli selline tunne nagu oleksin ühe väga pika tõukerattamaratoni läbinud. 

Pühapäev - võtsin vihmavarju ja läksin koolitusele, lõuna ajal ka kõndisin ja õhtul koju. Kokku kuskil 5,5km. Ülejäänud päeva sai istuda.
Õhtuks olin kutu.

Ja siis algaski väljas sügis...

No comments: