Monday, September 30, 2019

Trennipäevik - 40. nädal 2019

40. nädal 2019
Ausalt öeldes ma ei tea, mida ma peaksin nende trennidega tegema, et mul oleks reaaalselt ka midagi kirja panna. Trennid on rutiinsed ja mulle meeldib see. Ma vaikselt liigun selles suunas, et hakkaksin igapäev jälle u 5km liikuma, aga ma ei ole sinna veel jõudnud. Jooksma ka ei ole jõudnud. See tunne tuli peaaegu... ja siis tulid muud asjad. Ma teen trenni, sest ma naudin seda ja see tekitab hea enesetunde. Pikemaid trenne ei soovi, õhtutseid jõusaali külastusi ei soovi, rühmas treenimist ei soovi... selles suhtes on kõik väga hästi. Vahepeal on natukene tunne, et midagi on puudu, aga võib-olla on see sellepärast, et mul on hetkel teised prioriteedid. Natukene kereharjutusi võiks ehk trenni lõppu lisada, kui aega on. Oktoobris vist alustan mitmeid trenne varakult (ja teen siis soojenduseks kalamängu), sest Abikaasal on nädalavahetused vabad ehk tööpäevad on siis vahemikus esmaspäev kuni reede ja vähemalt neli päeva meil klapib. :) 

Esmaspäev - hommikul läksin vist autoga ja olin unine. :) Jõusaalis olin tunnike. Mõned harjutused kavast: selili lamangus jalgade tõsted; ploki tõmbed rinnale; horisontaalpingil lendamine hantlitega; Plie kükk; kükid TRX-iga. Ja siis veel 4 harjutust :) (et oleks järgmine nädal ka midagi kirjutada). 
Koju läksin fat max'iga... ei olnud just kerged 5km. :) See oli ka ainus päev, kui läksin-tulid dressides.

Teisipäev - kõnd-ratas-kõnd. Õhtul kõnd-ratas linna ja hiljem kõnd koju. Sõbrannadega oli kvaliteetaeg kohvikus (Forrest! seal on päris sõnajalad!!) 

Õhtul kõndisin veidi.

Neljapäev - läksin kõnd-ratas-kõnd. aga pärastlõunal sõitsin bussiga linna ja asjasin asju. Abikaasa tuli hiljem kampa ja nii ostsime näiteks Muhu pagaritest leiba... oh kui hea. 

Reede - soojenduseks kõnd-ratas-kõnd ja jõusaalis sutsu üle tunni. Kükid tõstsin kava keskelt eelviimasteks. Kui mul oleks jalapäev, siis mõistagi teeksin ma kükid esimesena, aga kuna on tervele kehale, siis tahtsin need viimaseks jätta, et saaksin rahulikult keskenduda ilma mõtlemata, kas jooksen juba ajaga kuskile sisse. Peaksin ikka üks päev treeneri kella 8ks kohale kutsuma, et veenduda, kas teen seda üldse õigesti. 
Õhtul kõndisin, võtsin ratta ja sõitsin Lõunaka juurde ja sealt siis koju. Mõnus!

Laupäev - läksin tõuksima! Ootasin, et temperatuur tõuseks ja päikesega oli päris mõnus. Läksin Lähte poole - sõitsin 30min ühes suunas ja siis pöörasin ringi ja hakkasin tagasi tulema. Siis oli päike peidus ja tuul vastu, kohe oli minek aeglasem, aga üldiselt oli mõnus. Sügiselõhn ja -tunne olid platsis. :) Vahepeal jõin ja unustasin kella uuesti tööle panna... siis hiljem lisasin puuduolevad (kilo)meetrid (kui sõidad täpselt sama rada edasi-tagasi, siis peab see klappima. Ajaliselt läks mul veidi üle tunni. 
Õhtul olid mul #täditunnid. Mänguväljakul sai ka käidud :)

Pühapäev - puhkus.  Samme tuli alla 5000 :)
Oli ka üks ilus vikerkaar.

Juba käesoleva nädala lõpus on meil tõukeratta hooaja lõpuüritus ja üks tubli osaleja võidab endale isikliku tõukeratta! Juhuuu!
Endiselt on järgmisel aastal Eestis MM ja on aeg selle tõuksiga tutvuda... No mõelge, saate osaleda MMil ilma et peaksite enne end kuskil tõestama hakkama. Lihtsalt tule ja sõida tõuka.


No comments: