Thursday, October 24, 2019

Aeee, trenn, aee?

 
Praegu on tunne, et trennipäeviku peaks saatma puhkusele. Mulle ei tekita just eriti head tunnet, kui mul ei ole sinna midagi asjalikku kirjutada. Ja hetkel ei ole ka motivatsiooni. Samas nagu on ka ... eelmine reede pärast juhendamist oli kõik väga selge ja tore ja tahtsin pühapäeval suure hooga pihta hakata. Ärkasin õigeaegselt, läksin kodust välja ka.. ja siis rattaparkla läksin natukene turri (lõpuks selgus, et enda peale), sest ma ei saanud ja ei saanud ratast kätte ja rakendusest logis välja ja sisse ei saanud... ja lõpuks sain aru, et võrguühendus oli väljas.... Kell ei olnud küll väga palju, aga oodatust jõudsin sihtpunkti u 7 minutit hiljem, kui olin planeerinud. Jõudsin jõusaali ja istusin seal. Ma ei mäleta, mis ma mõtlesin, aga kohe üldse ei olnud sellist tunnet, et hakkaks nüüd midagi tegema. Olin kuskil 20 minutit ära istunud, kui läksin siis pesema ja end tööpäevaks valmis sättima. Et ärkan kell 6, lähen saali istuma.. seda polnud mul varem juhtunud.
Tegin trenni järgi teisipäeval. Ja täiesti okei oli! viimaseks harjutuseks ei jäänud aega, sestoli teisipäeval ja pidin kell 8 tööl olema.
Ja siis tuli kolmapäeval. Läksin taas Abikaasaga ehk jõudsin kohale päris vara. tegin mõned kõhulihased ära ja sain aru, et kohe miski ei ei tekita tunnet, et tahaks siin olla ja midagi teha. Olemine oli okei, aga võib-olla natukene kummaline*. Päris maha ei tahtnud seda aega visata, niisiis tegelesin rullimisega (valus!) ja mõtlesin, et võiks ikka rohkem kuputada.
Teisipäeval sain gripivaktsiini. Kuna tean, et süstikoht on muutunud valulikuks, siis lasen selle teha vasakusse kätte. Õhtul oli endiselt ebamugav ja valulik.. mina aga armastan magada vasakul küljel! Kuidas ma magan, kui ei saa käel olla? Võtsin ühe B3 vitamiini (niatsiin) kohe pärast õhtusööki. See teeb unisemaks ja unehäirete ajal oli sellest palju abi. Kui seda tühjale kõhule võtta, siis võib tekkida niatsiini lööve (samas mõned allikad ütlevad, et see tekib kui võtad seda liiga palju... ), mis ei ole ohtlik, aga natukene ebamugav. Lähed punaseks, v-o sügeled, kuumad, kõik väikesed veresooned on laienenud.. ja selline huvitav tunne. Mul on seda kaks korda juhtunud ja alla tunni oli see ka möödas. Esimesel korral ei saanud aru, mis värk on, aga siis kuskil koitis, et B grupi vitamiinide kohta on seda räägitud. See selleks. Ärkasin öösel pärast kella 1 ja mul oli korraga kuum ja külm. Peegelist ma ei näinud, et oleksin punane kui tõrvik, aga tunne oli sellelaadne. Ja siis tulid külmavärinad. temperatuur tõusis 3-4 triibu võrra (jaa, ma kraadisin end öösel vist 3x). tahtsin uinuda, aga alguses oli külm ja samas palav ja .. imelik oli. Lõpuks vist värinad kadusid. Mingit tabletti ma sellise väikese 37,.. peale ka ei võta ju. Suutsin vist ka magama jääda ja kella kolmeks oli kõik möödas. Kas see oli gripivaktsiinist? Võib ju anda korraks selle reaktsiooni. Aga samas oli ka nii seda tõrviku tunnet. Hommikul oli enesetunne hea, aga natukene ebalev...
neljapäev on see päev, kui ma võiksin jala tööle liikuda.. või vähemalt pool teed. Täna tuli vaid tavaline 1km (kõnd-ratas-kõnd), sest keegi lükkas äratuskella edasi...
Ja homme on reede ja ma kohe üldse ei taha trenni teha. Magada tahaks!
Kas pärast kella keeramist on lihtsam? Kuhu motivatsioon kadus? Mis kohusetundest ja tahtejõust sai?
 
 

NB: B grupi vitamiinid soodustasid minu und kordi ja kordi paremini kui nt melatoniin.

No comments: