Tuesday, October 8, 2019

Trennipäevik - 41 nädal 2019


41.nädal 

Uh. Tööpäevadel on nii palju ekraani, et õhtul kodus väga ei taha enam. Ja tegelikult hüppas mõni pisik Abikaasa küljest ka minu külge ja mul on ka sellised kergemad ülemiste hingamisteede viirushaiguse nähud. Korraks mõtlesin, et oleks tore ju kodus olla... aga alateadvus seda mõtet, et sel nädalal ikka ei taha, vist enam ei kuulnud. Loputan nina, vahepeal söön mett, joon palju sidruni-ingveriteed. Võrreldes abikaasaga on minu olemine ikka väga hea. :) 
Möödunud nädal oli tavapärane ja panen lihtsalt kirja. Treeningute teist osa ei hakka hetkel siia juurde lisama, jääb midagi ka järgmisteks nädalateks. 
Natuke võiks talve ka tulla, aga üldiselt ootan ma nüüd kevadet. Tegelikult mulle väga meeldib see värviline sügislehtide aeg ja ei ole midagi ka vihma vastu... aga tööl käies on seda raske nautida ja vihma eelistaks päevadel, kui ei ole plaanis tunde õues veeta. Mäletate, kui soe sügis oli eelmine aasta? Ma ükspäev vaatasin isiklikus instas vanu story'sid ja noh... väga soe oli! Praegu ei tule mulle mõttessegi, et võiks ujuma minna. :D 

Esmaspäev - hommikul läksin autoga ja jõusaalis olin veidi üle tunni. Soojenduseks oli ikka kalamäng. Koju kõnd-ratas-kõnd

Teisipäev - kõnd-ratas-kõnd nii hommikul kui ka õhtul. Draakon sai 4! (või 5)

Kolmapäev - soojenduseks kõnd-ratas-kõnd ja siis jõusaalis jälle tunnike. Trennis võtsi kergemalt, kükid jätsin lõppu ja kõhu vist üldse tegemata, sest punased külalised päris kabusteta ei tulnud. Õhtul kõnd-ratas-kõnd.

Neljapäev - läksin kõnd-ratas-kõnd. Õhtul tuli Abikaasa järgi, oi kui rõõmus ma olin! :) 
Ja õhtul läksime külla. Ja see õhtu oli ka niiii tore. Arvasin, et oleme kuskil kaks või kolm tundi, aga aeg läks ruttu ja tiksus täis pea 5 tundi... ja oli vaja koju magama saada, et hommikul trenni minna.

Reede - magasin viis tundi (3h vähem kui tavaliselt), jõudsin kennasti trenni (kõnd-ratas-kõnd) ja trenn oli ka väga hea! 
Koju sain aga autoga... Abikaasa luges vist jälle mõtteid :P 

Laupäev - meil oli tõuksiperega hooaja lõpetamine. Kohtusime Taageperes. Algas vahva välitegevusega ehk küla (pilt)orienteerumine. Mina ootasin veel õde autoga ja meist sai üks tiim. Mõned jooksid ka, aga meie võtsime rahulikult (okei, vahepeal mõned jooksusammud tegime). Nimelt baasist saime ühe pildi ja pidime sinna kohta minema, kus oli siis mingi ülesanne. Võtsime ülesande peale ja selle tegime ära baasis, siis saime järgmise pildi jne. Nii käisime seal 2h :) Me alustasim kuskil 7min hiljem teistest ja üks punkt jäi käimata, aga kui teised sauna läksid, siis käisime veel sõbrannaga jalutamas ja tõin selle punkti ka ära. Noh seal oli harjutus, et näidake, kuidas põrsad magavad :D Et pole hullu, et see tegemata jäi. Kakstundi möödus väga ruttu ja kell näitas mulle 10km :) Vahepeal oli päike, siis vihma, siis mingid teralisemat asja.. vaheldusrikas. Samal ajal oli ilus värviline sügis. Ja koht oli imeilus. 
Abikaasat jäi koju, sest hommikuks oli tema täitsa haige ja mina võtsingi sõbranna kaasa. 
Ratast meie pere dünastia see kord koju ei toonud :D (sedelitele kirjutasin siiski oma nime eks, kokku oli viis häält). Aga ratta sai endale üks vahva poiss, no niiii äge oli vaadata, kui rõõmus ta oli. Esialgu vist kuuldi ainult perekonnanime ja siis see perekond juba kilkas. Vahva! Rattaks oli race max28 ehk seesama millega mina sõidan. 

Pühapäev - puhkus.
Magasin küll, aga olemine oli väss.


Nüüd on juba teisipäev. Vaatan, kas homme lähen trenni või ei lähe. Tahaks nagu, sest muidu jääb nädalane paus... aga kui vaja pigem tunnike kauem magada, siis magan, et need viimased viirused minema lendaksid. 

No comments: