Friday, January 31, 2020

31012020


Jaanuar saab kohe läbi ja mul nüüd meenus, et tahtsin alustada selle asjaga:


Tegelikult pole viga, ainult nelja nädala kohta tuleb ära täita ja siis saab jätkata.
Tänulikkuse märkmik on mul kuskil peidus. Selle peale siiski mõtlen ja teen teisi harjutusi. Hetkel tegelen, et hommikust harjumust muuta - äratus 10-15 minutit varem ja valmistan ennast päevaks ette alustades hingamisega, taotlusega, tänulikkusega, enda energia hoidmise ja tõstmisega. Selle tegemiseks tasub voodist välja tulla, sest võib juhtuda, et muidu jääd lihtsalt magama :) Täna pidi suurepärane stressivaba päev olema.. aga paremaks saab ju alati minna, eks?
 


Näiteks sain ma täna vestid kätte! Ikka Tõukerattaliit ja nimi peal. Aga nii kiire oli, et viskasin need autosse ja lähemalt uurin alles õhtul. Täna tulin autoga jah, sest kohe pärast tööd on kaks sõitu ja polnud mõtet Abikaasat järgi kutsuda (sest ühes kohas võib ka 45min minna). Aga peab ütlema, et ma väga naudin neid hommikuid, kui olen tööle kõndinud. Lihtsalt mõnus. Ma alguses mõtlesin, et hakkan hommikuti ikkagi midagi kuulama (näiteks Lemmet ja Andyt), aga peab tõdema, et minu jaoks on see enda mõtetega vaikuses jalutamine olulisem ja ma pigem naudin seda. Nende saadet pean siis mingil muul ajal kuulama.
Täna on Püssirohukeldris Terminaator ja tüdrukutega lähme sinna ka. Saime oma lemmiklaua ning saame seal toredasti mõned tunnid veeta. Ma veel ei tea, kas jõuan enne uinaku ka teha.. või pean vastu. Homme hommikul kuskile kiire ei ole ja saan puhata... et siis koristama hakata.
Täna helistati mulle Õtulehest ja küsiti, et kas ma eelistan uudiseid lugeda paberilt või Internetist. Ma ütlesin, et ma ei loegi uudiseid. Püüti ikka mõne ajakirja poole ajada, et seal ei ole tavapärased uudised, aga ma ütlesin, et ei tarbi meediat. Njah, facebook viskab mulle ikka uudiseid ette ja ju sõbrad loevad delfit, et seda ma uudisvoos esineb, aga ikkagi on väga hea tunne, kui ise ei kirjuta aadresiribale mõne uudiste portaali nime. Kui seda ei tee, siis jääb see aeg "üle" ja selle saab suunata kuskile mujale (vanasti lugesin ma lõunapausi ajal uudiseid). Ja uudised, mis päevad minuni jõudma, jõuavad nii ehk naa.

No comments: