Sunday, January 12, 2020

Mõh...(blogi)

Ma olen segaduses. 
Kui siin on keegi, kes oskab nõu anda, siis loeksin hea meelega.
Aastate jooksul olen teinud mõne parooliga postitused. Kuivrd blogger seda ise ei toeta, siis olen kasutanud Encryption and Decryption. Mul on olnud üks parool ja siiani on kõik OK olnud. Aga täna statistikas lõi ette, et keegi on klikkinud ühele parooliga postitusele ja mõtlesin, et vaatan, mis ma seal siis ka kirjutasin. Väga tore aga... mul isegi ei tulnud seda kastikest ette, et sinna parool sisse tippida. Mitte midagi. Proovisin rebases, chromes, edges. 
Läksid mõned tunnid mööda ja mõtlesin, et "teen" need positused üle. Ehk otsin endal üles, vaatan neid html formaadis, võtan dekrüteerimise lahti ja teen lahti ning lisan seejärel uuesti.
Plaan oli hea...
aga lahti krüpeerimine ei õnnestu, sest ütleb, et mul on vale key. Kogu aeg on üks olnud ju...
Mis värk on? 

edit:
proovisin täiesti suvaliselt uue proovipostitusega. Ja siis ka ei tekkinud kastikest, kuhu parool toppida...nii et olen segaduses.

no okei... html ei saagi decryptida, aga varem ma pääsesin ligi... 
miks mu lehel see paroolivärk ei tööta?! Ma vahetasin siin tausta jm, aga ma ei leiutanud ise midagi, võtsin selle, mis bloggeris oli.
minu mõistus ei võta.

2 comments:

Elo said...

http://www.vincentcheung.ca/jsencryption/instructions.html vaata seal juhendis on kirjas, mis tuleb lehe Head tagide vahele tagasi panna. Arvatavasti kui muutsid kujundust kadusid need ära.

Sjuteist said...

Niiii suur aitäh!
Tunnen ennast natukene nagu põmmpea :) kuskilt ähmaselt meenus, et varasemalt olin ka midagi lisanud... aga et vaataks sellel samal lehel veel juhendeid, seda mu pühapäevane mõistus ei võtnud.
Suur aitäh, toimib taas!