Friday, April 24, 2020

Follow your heart...

Ma kasutan viimasel ajal üsna tihti lauset, et kuula (ja järgi) oma südame häält ja tee nagu see hääl ütleb. Sest lõppude lõpuks on see oluline, mis teeb Sinu südame rõõmsaks, paneb hinge helisema. Sa ei ole tulnud siia maailma, et olla õnnetu. Kõigil on võimalik olla õnnelik. Tuleb teha valikuid. Lubada muutusi. 
Kas teate kui hea on elada hetkes (ainult kõige paremas mõttes. See ei võrdu minu jaoks sellega, et mölla ja mässa, sest sa ei tea, mida homne toob. See tähendab seda, et sa ei ela minevikus, ei ole selles kinni, ei ela uuesti neid asju läbi, minevik oli, sellel oli oma õpetus, nüüd on nüüd ja sina oled siin ja praegu. Samuti ei ole mõtet elada tulevikus, sest tulevikku lood sa sellega, mida sa hetkel oma elus teed (mõtled ja ütled). Ma olen piisavalt pikalt oodanud midagi tulevikust, lasin päevad lihtsalt mööda, sets ühel päeval pidi ju tulema see päev, mida ma nii väga ootasin. Kuidas see päev saab tulla, kui mitte ühtegi tegevust selle nimel ei tee ja eladki vaid tulevikuillusioonis? Nii et ela hetkes, ole siin ja praegu, sellega lood oma tulevikku, ole tänulik minevikule kuid lase sellest lahti.) ja vibreerida sellisel mõnusal sagedusel, et kõik ongi hästi, kõik laheneb, kõik tuleb. 
Ja veel parem on alles ees.

Ja siis saatis täna sõbranna selle laulu, et hea laul. Korraks olin ma skeptiline, sest Scorpions on jätnud mulle sellise mulje, et see muusika pole päris mulle.
Seda laulu ma kuulasin ja ütlemata mõnus.
Follow your heart.
Ma olen üldse viimasel ajal väga vähe muusikat kuulanud. Mingi päev oli Terminaator Kanal 2-s ja seda küll vaatasin järgi. Aga ise youtubest väga ei otsi midagi. Sest sõnum on oluline, sõnad on olulised ja ma hoian teadlikult eemal need laulusõnad, mis tekitavad kurba tunnet. 
Sa ei ole kunagi üksi.
Kunagi pole liiga hilja pimeduses valgust näha.
Sa oled kodus, kus on Su süda.

Have you ever climbed the mountain?

Have you ever crossed the sea?
Take a look around the corner
And listen to your heartbeat

Have you ever touched the rainbow
Take a ride in the ferris wheel
It takes one step to start a journey
It's up to you, to make it real

This is the time for yourself to be free
You gotta follow your heart
This is the time in your life and it's never too late
To see the light in the dark
You gotta follow your heart

Walking far away horizons
You will never walk alone
You'll be at home where your heart is
A million miles away from home

Show me the way, who knows the way
This is the only road to go
Life brings me down, it takes me up
And only, only heaven knows

No comments: