Monday, March 15, 2021

Raamatud veebruar 2021

 Uh, veebruaris juhtus see, mida pole väga ammu juhtunud. Aeg kadus käest ja lugemisisu polnud. Eks tööd jagus... samas koolitööst oli isegi üks nädal puhkust, kuid ometi ei haaranud käsi raamatu järgi. Alustasin mitut raamatut, millest midagi sai raamatukokku tagasi viidud ja miskit sai märtsis lõpetatud. Raamatute koguarvu suhtes olen ma kenasti graafikus (ja sellest ees). Lihtsalt.. tööelu praeguses meditsiinis ja farmakoloogia, mis vahepela tundus juba täitsa tore, aga siis tulid sellised teemad nagu südamepuudulikkust, kodadecvirvendusarütmia ja polüfarmakoloogia (aga aiult mõned moodulid veel ja siis juba eksam). Ilmselt on ka seda oodata, et kui ilmad kevadisemad ja suvisemad, siis toimetan ka pigem õues, kui et loen. Aga ühe raamatu nädalasse ikka mahutab (see on küll juba märtsi teema, aga nd lugesi just ühe 500lk raamatu läbi, mida alustasin laupäeva õhtul, jätkasin veidi hommikul ja lõpetasin õhtupoolikul.. suurima rõõmuga oleks järjest lugenud, aga ei saanud ja pühapäeval oli teisi toimetusi ka).


Ja need kolm raamatut olid

  • "Poissmeeste oksjon" Rachel Van  Dyken; 280lk; 06.02.2021 ⭐️⭐️⭐️
  • "Mina, vaatleja" Caroline Eriksson; 238lk; 13.02.2021 ⭐️⭐️⭐️
  • "Sosinamees"  Alex North; 393lk; 17.02.2021 ⭐️⭐️⭐️

Miks sellised hinded? Kes seda enam mäletad. "Poissmeeste oksjon" oli puhas naistekas, aga naljakas oli ka. Et ju ta siis sobis ja sai mõnusalt kolm punkti. Lähtsalt väga kerge lugemine. "Mina vaatleja" oli äkki midagi põneviku sarjast.. vahepeal veidi kõheudts tekitav, vahepeal kaasahaarav, vahepeal kummaline. Midagi erilist ei olnud. "Sosinamees" on põnevik, mitmed on kirjutanud, et see oli ettearvatav.. no minu jaoks kõik küll polnud. Eks ta selline õõvastav ka nagu oli. Võib-olla pole kogu aeg selliste krimkade tuju lihtsalt. Lugemine läks tegelikult ruttu. Ja kolm tärni on väga hästi. 

Märtsis läheb mul juba paremini. Sest tänasega saab pool märtsi läbi ja mul on juba kolm raamatut loetud. Ja kodust said laenutatud raamatud ka otsa (vahepeal mõnega lugemine ei sujunud ja viisin tagasi).

Nii on!
Ja nii tore, et on Goodreads, kuhu oma soovid üles märgin.
Täna just võtsin lahti ja panin mõned tellimused teele.
See on nii mugav, et meil on nüüd juba mõnda aega olnud raamatulaenutuskapp. Muidu ma saatsin emaili, et palun pange kappi, aga praegusel ajal toimub see juba automaatselt . Ja tagastaime samuti kasti kaudu. Super mugav.

Kusjuures Lucinda Riley "Seitsme õe " sarja viimane raamat on ka ilmumas. Välismaal. Mul oli mõte, et äkki isegi loeks inglise keeles ja e-raamatuna, sest nii väga tahan seda lugeda. Tuleb mais. Ja kuidagi kogemata olin selle tellimuse ka Amazonis ära teinud. :D 


No comments: