Thursday, June 10, 2021

Raamatud mai 2021

 Tundub kohane kohe mai raamatud ka ritta seada. Mai sarnanes aprilliga, sest mai alguses ma õppisin, siis oli eksam, siis läks tööl hullumajaks, siis oli puhkus, kui ma tegin teist tööd ja kui oli ilus ilm (2päeva), siis tegin aiatöid. Mõne vihmase õhtupooliku veetsin ala lugedes (ja vahepeal magades).


Mais lugesin samuti läbi 4 raamatut (ehk tegelikult püsin ju graafikus. Hetkel sel aastal loetud 28 raamatut, eesmärk on 54.. kolmakohalise numbri poole ma ei püüdlegi). 
  • "Väike nurgapood" Nicola May; 317lk; 08.05.2021 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
  • "Väike nurgapood. Taaskohtumine" Nicola May; 304lk; 20.05.2021 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
  • "Üks meist on järgmine" Karen M. McManus; 333lk; 22.05.2021 ⭐️⭐️
  • "Väike nurgapood. Kingitus" Nicola May; 288lk; 23.05.2021 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Mais sain hakata lugema Nurgapoe raamatu sarja. Nii mõnus kiire lugemine. Kõik osad olid toredad ja nende seiklustest oleks veel lugenud. Ma vahepela olin nii karm hinde andja olnud, et viis tärni sobis väga hästi, kuigi ei ole päris nii, et loeks uuesti. Lisaks lugesin ühe noorteka, olin mingi aeg esimese osa läbi lugenud ja ilmselt nii see mul Goodreadsi nimekirja sattus (märgin seal raamatud ära, mida lugeda tahan, kui leian, et nüüd on aega lugeda, siis lähen raamatukogulehele ja tellin need endale). See raamat täiega venis ja midagi erilist ma selles ei näinud.. ilmselt mõnest noortekast ka väljakasvanud.

Mai lõpus hakkasin ka "The Missing Sister" lugema ehk enda teada seitsme õe sarja viimase õe lugu. Eestis seda veel ei ole ja ei tea ka, millal see tuleb, aga sain selle Amazonist (ettetellimisega) ja lugesin Kindle kaudu telefoniekraanilt. Aega võttis küll. Kui tuleb eesti keeles, siis loen uuesti. :)

No comments: