Tuesday, November 1, 2022

Raamatud oktoober 2022

Oktoobris lugesin vähe. Tundsin seda ka ise, aga vahepeal tõmbas kõik muu tähelepanu endale ja lihtsalt ei jõudnud. Või siis polnud midagi sellist, mida väga tahaks lugeda. Oktoobri teine pool oli väga sotsiaalne - kahe nädala joosul oli vist kaks päeva, kui ei olnud mingit kohtumist või külalisi kodus. Pojakesel on olnud aga 4. kuu uneregressioon ja päevasel ajal jõuan vaevalt maha istuda, kui ta juba ärkab oma miniunest. Vahva vaadata, kuidas ta muudkui õpib midagi uut, et ühel päeval ei oska ja magab oma ööune ära ja hops siis oskab. Aga see ei ole vist raamatute postituse teema. Oktoobris sai loetud ka selle aasta 100. raamat. Goodreadsis uuendasin mingi aeg eesmärki ja sinna sai 111. Ütleme nii, et tempot tuleb tõsta, muidu jääb eesmärk saavutamata. 


Oktoober 2022 lugesin läbi neli raamatut:
  • "Ootus" Anna Hope; 330lk; 08.10.2022 ⭐️⭐️⭐️⭐️
  • "Minu elu armastus" Rosie Walsh; 344lk; 15.10.2022 ⭐️⭐️⭐️⭐️
  • "Kallis Edward"  Ann Napolitano, 358lk; 24.10.2022 ⭐️⭐️⭐️⭐️
  • "Suvemaja saladus"  Jenny Hale; 264lk; 30.10.2022 ⭐️⭐️⭐️
Pooleli jätsin raamatu "Voodis sinu mehega". Arvasin, et see on puhtalt ilukirjanduslik teos, aga mitte päris. Ei tundunud huvitav.
Aga loetud raamatutest, siis "Suvemaja saladus" oli üsna tavaline seebikas. "Kallis Edward" meeldis mulle, kuigi algus venis. "Minu elu armastus" meeldis, seal oli selliseid pöördeid, mida ei osanud aimata. "Ootus" meeldis mulle ka. 
Kõikide lugemisest on juba nii kaua aega möödas, et värskeid emotsioone ei ole. 
Vaatame, mida november toob. Olen osadel raamatutel ootel, aga kõiki, pole siit raamatukogust aga saada. Tartusse järjekorda pannes jõuaks need raamatud minuni vist uuel aastal..

No comments: