Thursday, May 18, 2023

Raamatud aprill 2023

Aprillis said ka mõned raamatud loetud. Ikka õhtusel ajal, kui poja juba magas ja mul silm veel lahti püsis. Vahel püsis, vahel mitte. Aprillis on see varajaste hommikute aeg (kell 5.15) ja seetõttu tuli ka ööuni varakult (kella 18) paiku,aga päev oli siiski inetnsiivne, siis jäin ikka ise magama või niisama lebasin voodis ja nautisin momenti. 

Aprillis 2023 lugesin läbi viis raamatut:
  • "Wayfairi võõrastemaja" Christine Nolfi; 312lk; 09.04.2023 ⭐️⭐️⭐️
  • "Ilusalongi saatusejumalanna" Anna Jansson; 318lk; 14.04.2023 ⭐️⭐️⭐️⭐️
  • "Evelyn Hugo seitse abikaasat" Taylor Jenkins Reid; 389lk; 19.04.2023 ⭐️⭐️⭐️⭐️
  • "See tüdruk" Ruth Ware; 403lk; 25.04.2023 ⭐️⭐️⭐️⭐️
  • "Paha koer" DCI Kett #2 Alex Smith; 256lk; 27.04.2023 ⭐️⭐️⭐️⭐️
Ja tundub, et olen endiselt graafikus. Või natukene graafikust ees. Aga üsna palju sõltub minu jaoks sellest, millised raamatud ka kätte saan. Päris ühe õhtu raamatuid mul enam pole, aga kahe õhtu omad on ikka, kui raamat meeldib. 
Kaks esimest raamatut juhtusid lihtsalt kätte, kui raamatukogus käisin ja olid täiesti okeid. Midagi erilist polnud, aga sel momendil meeldisid. "Evelyn hugo seitse abikaasat" oli mulle juba ammu soovitatud ja see läks küll ludinal, oli huvitav ja kaasahaarav. Meeldis! Järjekorraga jõudis minuni ka Ruth Ware "See tüdruk". Vaatan, et olin täitsa neli tärni andnud. Seda ma aimasin, et selles loos on miskit mäda, aga tegijat niimoodi ära ei arvanud, nii et oli ikka huvitav ka. Samas lõpuks on need põnevikut kõik veidi sarnased. Ajaviide. Viimane raamat oli ühes sarja raamat (I osa oli "Ajalehetüdrukud") ja krimkad lähevad ikka ruttu. Kui Goodreadsi's veidi uurisin selle kohta, siis nüüd on inglise keeles väljas ka esimesele osale eelnev raamat, mid räägib, kuidas siis läks nii... Seda tahaks ka lugeda. 
Käesoleval kuul loodan, et "Seitse õde" sari jõuab lõpuni. Viimane raamat on juba ilmunud ja olen ootel!

No comments: