Amway

Minu kaudu on võimalik tellida Amway tooteid.

Ise olen teatud tooteid kasutanud juba aastaid ja pole plaaniski neid millegi muu vastu ümber vahetada.


Suuloputus. Sellega teen endale ka vajadusel ninasprei, kui nina on hirmus kinni või jookseb ja see segab elu. Super hea asi!


Pesupulber, mina olen kasutaud eelkõige värvilise pesu jaoks pulbrid, kolleegid kiidavad ka pesuvedelikku. Plekkidele pihusti.
Lasteriiete puhul on eraldi pesupulber

Tualetipuhastus vahend on ka väga OK.

Köögipindasid aitab puhastada köögi puhastusvedeliku kontsentraat, aga mis seal salata, mina kasutan seda ka mujal.

Minu vaieldamatu lemmik on nõudepesuvahend! Kontsentraat ehk kulub nii vähe, ei tee kätele liiga. 

Puhastuslapid tasub alati läheduses hoida.

Kaaslane kasutab seda šampooni ja kiidab. Mina olen kasutanud ja sobib, aga minu juuksed seda väga ei taha... ja kuna mul kulub šampooni päris palju, siis jahm, eks teen soodsamaid valikuid.


Näohoolduse tooteid mul hetkel kodus ei ole, aga lähiajal püüan end just selles vallas viia üle Artistry sarjale. Mulle on nende toodetega tehtud näohooldust ja hiljem meigitud ja tulemus oli tõesti suurepärane. Ühe kolleegi pealt olen näinud, kuidas nahavärvi ühtlustav sari tegi ta näonahaga tõesti imesid (kahjuks Eestis hetkel seda sarja pole). Minul on näohoolduse osa üsna kidur... aga eks vanust juba on ja võiks rohkem hoolt kanda, varsti vanusel ka juba number kolm ees. Jumestuses kasutan ikka Sampure ja Lily Lolo tooteid (okei, mul on Awayst meigieemaldusvahend, ripsmetušš ja silmapliiats) ja neid ei plaani hetkel muuta, mulle meeldib ja mineraalkosmeetika on imeline. 


Amway Eesti lehel saab toodetega tutvuda. Hindade osas tuleb küsida mulle vastav päring teha. Tooted, mida ise olen kasutanud, tõesti soovitan!

No comments: